Sulęcińska Policja prowadzi poszukiwania zaginionego Przemysława Zuszka

Sulęcińska Policja prowadzi poszukiwania zaginionego Przemysława Zuszka

Przemysław Zuszek ostatni raz widziany był przez znajomego dnia 5 maja 2024 roku około godziny 13.00 na terenie Torzymia. Ubrany był w białą bluzę, spodnie moro oraz białe buty sportowe. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi, a miejsce jego pobytu nie jest znane. Jednostką prowadzącą poszukiwania jest Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie. Prosimy wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat zaginionego Przemysława Zuszka o kontakt z sulęcińską Policją pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12.

.

Imię i nazwisko osoby zaginionej: Przemysław Zuszek

Wiek: 55 lat

Rysopis: Mężczyzna ma około 170 centymetrów wzrostu, jest krępej budowy ciała, włosy krótkie w kolorze ciemnego blondu z zakolami, posiada zarost – brodę w kolorze siwym, oczy zielone. Gdy ostatni raz widziany był przez znajomego ubrany był w białą bluzę, spodnie moro oraz białe buty sportowe. Na lewym ramieniu posiada tatuaż w kształcie przypominającym liść.

Zaginiony ostatni raz widziany był przez znajomego dnia 5 maja 2024 roku około godziny 13.00 na terenie Torzymia.

Jednostką prowadzącą poszukiwania jest Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie. Prosimy wszystkie osoby, które mogą posiadać informację na temat zaginionego Przemysława Zuszka o kontakt z sulęcińską Policją pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12.

młodszy aspirant Klaudia Biernacka

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment