Falstart Stali Sulęcin…

Stal Sulęcin – Spójnia Ośno Lubuskie 0:2 (0:1)

Bramki: M. Szeliga i H. Ajvazian.

Porażką zakończył się mecz Stali ze Spójnią inaugurujący rundę wiosenną rozgrywek IV Ligi Lubuskiej. Spotkanie zostało rozegrane w Lubniewicach, a wszystko za sprawą kolejnego remontu obiektu na Winnej Górze. W ramach przygotowań do rozgrywek sulęcinianie wygrali wszystkie spotkania i to rodziło nadzieję na dobre wyniki w lidze. Niestety, ale pierwszy mecz temu zaprzeczył. Nie chodzi nawet o sam wynik, ale styl w jakim został uzyskany. Oczywiście można znaleźć mnóstwo usprawiedliwień, ale chyba nie o to chodzi. Pierwsza połowa spotkania to zdecydowana przewaga gości udokumentowana w 18 minucie objęciem prowadzenia. Na listę strzelców wpisał się Marcin Szeliga. „Stalowcy” tę połowę po prostu przespali. Druga odsłona była już zupełnie inna, bo coraz częściej do głosu dochodzili gospodarze. Brakowało jednak sytuacji bramkowych. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się jednobramkowym zwycięstwem Spójni, zdarzyła się kontrowersyjna sytuacja i padł gol na 2:0. Sędzia nie odgwizdał faulu na zawodniku Stali Piotrku Rosińskim, puścił grę i w efekcie Heham Ajvazian znalazł się sam na sam z Pawłem Matusikiem. Nie zmarnował tej sytuacji i skończyło się porażką Stali 0:2.