WOŚP w Sulęcinie

14.01.2018r

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 

Sala Konferencyjna SOK godz. 16:00 + atrakcje w mieście od 10:30

ul. Moniuszki 1  69-200 Sulęcin

WOŚP w Sulęcinie

 

WOŚP w Sulęcinie – wspólnie tworzymy 26. finał!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w roku 2018 przypada 14 stycznia. Jak co roku od 26 lat, na ulice miasta i sołectw wyruszy około 70 naszych wolontariuszy z puszkami. Gwarantujemy Państwu moc atrakcji od rana do wieczora, a głównym celem tegorocznego, 26. finału jest zbiórka pieniędzy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Tradycyjnie już, na sulęcińskim rynku, powstanie harcerska wioska z mnóstwem ciekawych form aktywności ruchowej. Sulęciński Ośrodek Kultury przygotuje program w dużej mierze opierający się na lokalnych artystach i zawierający muzykę, sport, taniec i szereg innych przyjemności dla ducha. Nie obędzie się także bez zabaw dla najmłodszych i oczywiście emocjonujących licytacji. Możecie liczyć także na wiele niespodzianek: loterię fantową, fotobudkę, fire show, sulęcińskie morsowanie, pokaz karate, orkiestrowy salon kosmetyczny, występy przedszkolaków i grupy tanecznej Trans, a także solistów Studia Piosenki SOK oraz wyjątkowe sportowe spotkanie na szczycie – niedzielny mecz Stara Gwardia vs. STS Olimpia Sulęcin. 

13 stycznia (sobota) zapraszamy na J&J Day Festiwal! To wyjątkowe wydarzenie rozpoczynające noworoczny kalendarz koncertowy w Klubie u Bulka, które jak co roku odbywa się w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dochód ze sprzedaży biletów w całości „ląduje” do puszki. Na scenie poza świetnymi koncertami odbywają się także licytacje i różne inne niespodzianki.

W tym roku w naszej klimatycznej piwnicy pojawią się:

Junior Stress + Sun El Band – https://web.facebook.com/juniorstress/
Otwarcie klubu: 19:00
Wstęp 15zł (do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)
Zapraszamy serdecznie!
Wspólnie tworzymy 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *