Szybkie lotki w Babimoście

Puchar Dolnego Śląska w Badmintonie.

Szybkie lotki w Babimoście

W dniu 24.02.2018 w Babimoście odbył się pierwszy turniej II edycji Puchar Dolnego Śląska w Badmintonie. Dobrą lekcję otrzymali badmintoniści z Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all”.  Najmłodszym uczestnikiem sulęcińskiego klubu był Fabian Sudakowski. Starał się bardzo, ale niestety przegrał wszystkie trzy mecze. Drugi z braci Alan Sudakowski również nie wygrał ani jednego meczu, choć szansa była duża. Alan z Fabianem jeszcze bardziej się zmotywowali i powiedział głośno „od poniedziałku czeka nas ostra praca na treningach”. Natomiast Weronika Aleksandrowicz zagrała rewelacyjnie mimo to, że trafiła na rozstawianą zawodniczkę z nr 1, Maję Grzankę z KS Chojnik Jelenia Góra. Weronika przegrała 1:2 (10:15 , 15;9 , 12:15). Na turnieju zabrakło Łukasza Chudzińskiego, jak wiemy mamy ferie i Łukasz szlifuję formę na zgrupowaniu z rodzicami.

„Mimo to, że przegraliśmy czujemy się zwycięzcami – podkreślił trener SKBB Robert Aleksandrowicz. Nie można wszystkiego wygrywać, a takie turnieje tylko nas motywują . W tym sezonie mamy bardzo duże plany, a głównym celem jest udział w Mistrzostwach Polski zawodników naszego klubu. Miło nam poinformować, że dzięki współpracy z Dolnośląskim Związkiem Badmintona, nasz klub będzie również organizatorem PDŚ w czerwcu.”

Serdecznie Gratulujemy.
Kolejny turniej badmintona odbędzie się w Lubniewicach. 3.03.2018 Finał Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie, oj będzie się działo.

Szybkie lotki w Babimoście, a w niedzielę  szybkie lotki w Lipianach.

W niedzielę 25.02.2018 zawodnicy Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all’ zagrają w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Olimpionik Cup w Lipianach. Trzymamy kciuki.

SKB Badminton4all

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *