Kino objazdowe zaprasza

Sulęciński Ośrodek Kultury

Kino objazdowe zaprasza w kwietniu (20.04 – piątek) na dwa seanse filmowe!

KINO OBJAZDOWE w SOK

ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin

DATA: 20.04.2018r. (piątek)

Gnomeo i Julia: Tajemnica Zaginionych Krasnali

Godzina projekcji: 17:00

Ceny biletów:

bilet ulgowy 14 zł.

bilet normalny 16 zł.

Pitbull: Ostatni Pies

Godzina projekcji: 19:00

Ceny biletów:

bilet ulgowy 14 zł.

bilet normalny 16 zł.

* Grupa zorganizowana = min. 15 osób

Rezerwacja internetowa od linkiem – http://www.film.opole.pl/

Więcej informacji pod nr tel. 95 755 24 77

Sulęciński Ośrodek Kultury w porozumieniu z Opolskim Kinem Objazdowym zaprasza na kolejne projekcje filmowe. Tym razem zaprezentujemy następujące produkcje filmowe:

Kino objazdowe zaprasza – Gnomeo i Julia: Tajemnica Zaginionych Krasnali

Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powracają w zupełnie nowym filmie! Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom.

Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

Kino objazdowe zaprasza – Pitbull: Ostatni Pies

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…

Sulęciński Ośrodek Kultury/Opolskie Kino Objazdowe

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *