Wędkarskie zawody teamów

Spinningowe zawody wędkarskie

Wędkarskie zawody teamów

   10 czerwiec 2018r., to kolejna data, która zostanie zapisana w kronice naszego koła. W tym dniu odbyły się po raz pierwszy spinningowe zawody wędkarskie z łódek Teamów (maksymalna obsada łodzi 2 osoby). Zawody rozegrane były na żywej rybie, a areną zmagań było jezioro Lubniewsko (Nakońskie).

 

   Jezioro Lubniewsko (Nakońskie) jest największym i jednym z najpiękniejszych akwenów ziemi sulęcińskiej i całej zachodniej Polski. Akwen położony jest na północny wschód od Sulęcina, w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim, w gminie Lubniewice. Ten przepiękny zbiornik wodny ma dobrze rozwinięta linię brzegową, wyspę, zatoki i półwyspy, a brzegi są wysokie i porośnięte lasami.

 

  Na starcie zameldowało się 20 zawodników, a na wodę wypłynęło 11 łodzi. Zgodnie z harmonogramem zawodów o godz. 06:00 wszystkich uczestników imprezy serdecznie przywitał wiceprezes koła ds. sportu kol. Przemysław Struch, który również przedstawił regulamin zawodów. Zawody rozpoczęły się o godz. 06:15 i trwały do godz. 12:00. Do sędziego zawodów zgłoszono okonie, szczupaki, sandacze i suma.

 

   Po zakończonych zawodach z końcowymi wynikami zapoznał wszystkich uczestników wiceprezes Koła ds. sportu Przemysław Struch oraz wręczył zwycięzcom nagrody i pamiątkowe dyplomy.

 

 Wyniki zawodów:

I miejsce – Stanisław Ostrowski – 1890 pkt.

II miejsce – Marcin Ścieszka i Robert Kruk – 1850 pkt.

III miejsce – Agnieszka i Marek Gancarek – 1260 pkt.

IV miejsce – Mariusz Paszkiewicz i Piotr Klimczak – 1050 pkt.

V miejsce – Przemysław Struch i Łukasz Galant – 300 pkt.

Wędkarskie zawody teamów – galeria zdjęć:

Bogdan Kułaczkowski

fot.  Organizatorzy

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *