SKBB u Marszałka Województwa

A jednak można…

SKBB u Marszałka Województwa

Marszałek Województwa Lubuskiego wyróżniła projekt Sulęcińskiego Klubu Badmintona Badminton4all, który prowadzony jest przez trenera Roberta Aleksandrowicza.

http://lubuskie.pl/news/23966/806/Mlodzi-kreatywni-Lubuszanie-wideo/d,news-bootstrap/

,, Jestem bardzo szczęśliwy. Dzisiaj, już wiem, że projekty, z którymi zwracaliśmy się do władz miasta były dobre, a nawet bardzo dobre Trzy razy podobny projekt nie znalazł aprobaty w moim mieście” podczas rozmowy z nami mówił R. Aleksandrowicz
Lubuska Inicjatywa Młodzieżowa dla SKBBadminton4all na 100-lecie odzyskania niepodległości, to nie tylko sprawa bliska sercom wszystkich Polaków, to nie tylko udział w uroczystościach, ale także współtworzenie takiej atmosfer”.

W drugiej edycji Lubuskich Inicjatyw Młodzieżowych projekt Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all” spośród 600 złożonych w Urzędzie Marszałkowskim był jednym z najlepszych. Dzięki temu został zaproszony na konferencję prasową oraz podpisanie umowy pomiędzy prezesem klubu Robertem Aleksandrowiczem a Panią Marszałek Województwa Lubuskiego – Elżbietą Anną Polak.

Musimy podkreślić wspaniałą współpracę z koordynatorką projektu Dorotą Matuszak. SKBB był jedynym klubem, który otrzymał dotację w powiecie sulęcińskim. To na pewno duży zaszczyt promować Gminę Sulęcin oraz Powiat Sulęciński. Głównym celem jest organizacja „Wielopokoleniowego Lubuskiego Turnieju Niepodległościowego”. Lubuskie – Warte Zachodu.
„Nie zwalniamy tempa, nie załamujemy się ” dodaje Bogumiła Aleksandrowicz drugi trener, a prywatnie żona i mama tej sportowej rodziny.

SKBB u Marszałka Województwa – galeria zdjęć:

Robert Aleksandrowicz będzie reprezentował nasz kraj i miasto Sulęcin na Mistrzostwach Europy w Hiszpanii. Więcej informacji już niebawem, a teraz przedstawiamy logo Mistrzostw Europy. Logo Mistrzostw Europy Seniorów w Guadalajarze w 2018 roku jest już gotowe.

We wrześniu najlepsi badmintoniści z Europy spotkają się w hiszpańskiej Guadalajarze, aby zagrać w Mistrzostwach Europy Seniorów w 2018 roku.

Dwa miesiące przed rozpoczęciem imprezy logo zostało ujawnione.

Europejskie Miasto Sportu 2018
Guadalajara zostało uznane przez Unię Europejską jako „Europejskie Miasto Sportu 2018”, a oficjalnym kolor miasta jest fioletowy.

Korek to diament związany z fasadą jednego z najważniejszych zabytków w Guadalajara, „Pałac Infantado”

Mistrzostwa Europy w 2018 r. odbędą się w dniach 24-30 września 2018 roku.

Madman

fot. SKBB

Autor: Madman

Podziel się na

1 Komentarz

  1. „NIE DA CI OJCIEC, NIE DA CI MATKA, TEGO CO MOŻE DAĆ CI SĄSIADKA”, „CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE, SAMI NIE WIECIE CO POSIADACIE”, „NAJTRUDNIEJ BYĆ PROROKIEM WE WŁASNYM KRAJU” – TAKIE MAM SKOJARZENIA (CZY SŁUSZNE?) PO NIE TAK DAWNYCH „PRZYGODACH” SKBB NA WŁASNYM, PRZAŚNYM SULĘCIŃSKIM PODWÓRKU. GRATULACJE I WIELKI SZACUNEK.

    Dodaj komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *