Komplet medali SKBB

Międzynarodowy Turniej Badmintona

W dniu 1.12.2018 zawodnicy z „Sulęcińskiego Klubu Badmintona Badminton4all” reprezentowali Sulęcin w Międzynarodowym Turnieju Badmintona w Trzcińsku-Zdroju. Zawodnicy przyjechali nawet z Kędzierzyna Koźla, przywożąc aż 35 zawodników, w tym z czołówki krajowej. W turnieju wzięło udział około 120 młodych badmintonistów. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się sulęcinianie Łukasz Chudziński oraz Alan Sudakowski, spotkali się w finale kategorii U14. Wygrał Łukasz mimo to Alan rozegrał rewelacyjne zawody.

W najmłodszej kategorii U8 Natalia Banasiak wywalczyła 3 miejsce. Weronika i Fabian przegrali awans do półfinałów i ostateczne zajęli bardzo dobre 5-8 miejsca .W najstarszej kategorii zagrał również Filip Banasiak, niestety nie udało mu się wygrać, następnym razem będzie lepiej.

Nasi zawodnicy zagrali w Trzcińsku –Zdroju pierwszy i nie ostatni raz. To była świetna przygoda dla nich. Zdobyli nowe doświadczenie oraz nawiązali nowe znajomości z podzielającymi  wspólną pasję.

To był świetne zawody wielkie brawa dla Emiliana Osetka za organizację. Dla rodziców wielka piona za przepyszne pierogi. Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia na korcie .