Senator W. Komarnicki w Sulęcinie

4 kwietnia na zaproszenie wicestarosty Tomasza Prozorowicza z krótką wizytą przyjechał senator Władysław Komarnicki. W trakcie spotkania omówiono najważniejsze tematy dotyczące powiatu. Rozmawiano o stanie technicznym infrastruktury Domu Pomocy Społecznej w Tursku oraz możliwości pozyskania środków zewnętrznych.

Następnie wspólnie przybyli do Urzędu Miasta, gdzie burmistrz Dariusz Ejchart przedstawił najważniejsze założenia inwestycyjne gminy, a także sytuację przed wyborami do europarlamentu. Nie mogło zabraknąć również tematów związanych ze sportem, w tym dotyczących żużlu i zbliżającego się sezonu. Obaj samorządowcy zaprosili senatora Władysława Komarnickiego na dłuższą wizytę w naszej gminie. Należy podkreślić, że senator Komarnicki jest częstym gościem zarówno włodarzy gminy jak i powiatu. Nasi samorządowcy wielokrotnie korzystali z jego wsparcia.

Senator był jedynym parlamentarzystą, który brał aktywny udział w czasie jednego z finałów Świątecznej Pomocy w naszym Sulęcińskim Ośrodku Kultury.

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *