Mistrzostwa w badmintonie cz. 2

13.04.2019 w Lubniewicach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Badmintonie. Turniej otworzył Przewodniczący Rady Miejskiej w Lubniewicach Edward Białek .

SKBB Najlepszym klubem w województwie lubuskim.
Sulęciński Klub Badmintona,,Badminton4all” zdobył trzy medale i jednocześnie został najlepszy klubem w województwie lubuskim.

Medale zdobyli : Gra pojedyncza : Weronika Aleksandrowicz (srebro), gra podwójna dziewcząt : Zuzanna Mierzejewska /Sandra Szczerbin (brąz). Gra mieszana : Łukasz Chudziński /Weronika Aleksandrowicz (srebro). Blisko medalu byli bracia Sudakowscy ostatecznie zajęli 5-8 miejsce. Zawodników prowadzi trener Robert Aleksandrowicz
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Klub SKBBadminton4all zdobył 8 pkt. w klasyfikacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za 2019 rok prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona zdobyło 2 pkt.

Mistrzostwa w badmintonie cz. 2 – galeria zdjęć:

Kolejny świetnie zorganizowany turniej badmintona w Lubniewicach. Należy podkreślić, że jak zawsze panowała świetna atmosfera.