Trening pokazowy w Ośnie

Trening pokazowy w Ośnie Lubuskim – 29.05.2019r.

W środę w Szkole Podstawowej w Ośnie Lubuskim przedstawiciele klubu https://www.facebook.com/badminton4all.r.a/ wzięli udział w lekcji pokazowej propagującej badminton. W pokazie uczestniczyli czołowi zawodnicy woj. lubuskiego: Łukasz Chudziński i Weronika Aleksandrowicz, . SKBBadminton4all – Trener Robert Aleksandrowicz.

Kilka tygodni wcześniej członkowie klubu samodzielnie wymalowali na szkolnej hali gimnastycznej linie. Pozwalają one na grę w badmintona na 6 boiskach jednocześnie. Odbyło się to przy wsparciu Urzędu Miasta i Gminy oraz współpracy Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Ośnie Lubuskim.

Dzisiejsza lekcja pokazowa była wstępem do szerszej współpracy. Celem jest zapoczątkowanie od września 2019 działania w Ośnie Lubuskim sekcji badmintona dla dzieci i młodzieży. Także rekreacyjnych zajęć badmintona dla osób dorosłych.

Planowana jest również organizacja turniejów badmintona. W najbliższym czasie odbędą się otwarte zajęcia wprowadzające w świat badmintona dorosłych. Dokładna data zostanie podana w terminie późniejszym. Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o kontakt na adres: bad4all@wp.pl. Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej w Ośnie Lubuskim, nauczycielom oraz dzieciom biorącym udział we wspólnych zajęciach za współpracę.

Trening pokazowy w Ośnie Lubuskim – galeria zdjęć:

SKBB

fot. A. Bartczak

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *