TRUPIĘGI

TRUPIĘGI

TRUPIĘGI

TRUPIĘGI, czyli muzyczna interpretacja poezji Bolesława Leśmiana… o zespole głośno już poza granicami Polski!
Przed nimi dwa koncerty „u sąsiadów” – 7 września zagrają na Folklorum – Turisedische Festspiele (Bielawa Dolna – koncert po Polskiej stronie)

TRUPIĘGI

8 września w Berlinie – LiederLauschen – Das Open Air Festival auf dem Helmholtzplatz.

TRUPIĘGI

Serdecznie zapraszamy na koncerty w imieniu zespołu!


Słów kilka o festiwalach…
Festiwal Folklorum po raz 26! – Festiwal Turisedyjski 2019Zapomniana kultura Turisede znowu odżywa. Według dawnych turisedyjskich tradycji każdy, Ty również, może stanąć do walki o tytuł Honorowego Turisedyjczyka. Prawdziwy spektakl dla publiczności, dla biorących udział w zawodach – niesamowite wyzwania. Jako nagroda zaszczytne turisedyjskie przywileje.Ale nie tylko to… również najbardziej rozchwytywani bardowie, zespoły, kuglarze, artyści uliczni, akrobaci, klauni i inne osoby rozbawiające dzieci i dorosłych zapełnią 17 scen i kilometry ścieżyn Parku Przygody Kulturinsel. Będzie się objadało i handlowało. Odnajdą się tu ludzie o podobnym światopoglądzie.Kulturinsel Einsiedel to najpiękniejszy teren festiwalowy w Niemczech i jedyny w swoim rodzaju projekt badawczy pod gołym niebem, gdzie niejako na żywo można spotkać i zapoznać się ze starożytną kulturą Turisedyjczyków.
Więcej informacji pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/311486539407999/

Zagramy po stronie polskiej (Bielawa Dolna)Info o festiwalu – https://www.turisede.com/pl/stowarzyszenie-kulturalne.html#container9


LiederLauschen – Das Open Air Festival auf dem Helmholtzplatz
W roku 2019 roku odbędzie się już 12. edycja Liederlauschen Open Air. Początki festiwalu to mała sąsiedzka impreza, która obecnie jest stałym elementem rocznego, kulturalnego kalendarza, zachwycającym tysiące turystów oraz mieszkańców Berlina.

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *