Wizyta w Domu Dziecka

Wizyta w Domu Dziecka

    06 września 2019r., Członkowie Zarządu Koła PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin , opiekunowie Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek” Jerzy Lasota i Bogdan Kułaczkowski w godzinach popołudniowych odwiedzili Sulęciński Dom Dziecka. Celem wizyty było przekazanie zanęt i sprzętu wędkarskiego w imieniu Rady ds. Młodzieży Zarządu Głównego PZW dla Kamila i Eliasza wychowanków Domu Dziecka, żeby dalej rozwijali swoje piękne hobby jakim jest wędkarstwo.

    Sprzęt i akcesoria wędkarskie przekazał nam Przewodniczący Rady ds. Młodzieży ZG PZW Wiesław Miś w trakcie ceremonii  zakończenia Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich, która odbyła się w Lubsku.

    W imieniu wychowanków Sulęcińskiego Domu Dziecka serdecznie dziękujemy dla Rady ds. Młodzieży ZG PZW za okazane wsparcie oraz bezinteresowną, a jakże bezcenną pomoc w szerzeniu i propagowaniu wędkarstwa wśród młodzieży. O efekcie Państwa pomocy najlepiej świadczy reakcja dzieci, ich uśmiech i radość, to najserdeczniejsze podziękowanie za Państwa pomoc. 

Wizyta w Domu Dziecka – galeria zdjęć:

Materiał nadesłany przez Bogdana Kułaczkowskiego

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *