Senior +

Senior +, czyli dobra książka, przepyszne ciasto i aromatyczna kawa. Spotkanie z uczestnikami Dziennego Domu ” Senior + ” w Sulęcinie.

Dzisiejszą dyskusję oparliśmy na książce Moniki Jaruzelskiej pt. „Rodzina”. Poprzednia książka autorki „Towarzyszka Panienka” była głośnym wydarzeniem i natychmiast stała się bestsellerem. Córka generała opowiedziała w niej historię swojego życia. W „Rodzinie” nakreśliła sylwetki rodziców, rozmawia z ojcem i matką o niełatwych relacjach rodzinnych. Zamieściła fragmenty dziennika, w którym notuje zdarzenia bolesne, ale też i radosne.


Podczas spotkania wyjściem do rozmów jest książka. Okazuje się, że jest początkiem historii, doświadczeń i wspomnień każdego z nas. Niektóre treści odnosimy do prywatnego życia, opowiadamy i wspominamy.
Każdy z uczestników Dziennego Domu ma bogaty bagaż doświadczeń, mądrość życiową, przeżył ciekawe przygody i ma w sobie wiele treści, z których powstałaby niejedna książka.
Sobie i Państwu życzymy tak ogromnej pogody ducha i apetytu na życie jakie widzimy w uczestnikach Dziennego Domu „Senior+” w Sulęcinie. 

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *