Piękno w obiektywie

Piękno w obiektywie – wystawa prac Mariusza Koźlarka

Jesienna aura zawsze przywodzi na myśl różnego rodzaju refleksje, zagłębienie oraz wspomnienia, często właśnie zatrzymane w kadrze.
Fotografie są i pewnie zawsze będą jedną z najcenniejszych pamiątek, na których można utrwalić przemijające chwile, portrety, różne momenty codziennego życia, a także piękno przyrody.
Właśnie przyroda Gminy Krzeszyce i okolic jest tematem  wystawy pt. ,,Naturalnie”, prezentowanej w Bibliotece w Krzeszycach, której uroczysty wernisaż odbył się 25 października b.r.


Autorem tych pięknych prac jest Mariusz Koźlarek, absolwent Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. Od kilku lat współpracujący z Gminną Biblioteką Publiczną w Krzeszycach, prowadząc m.in. Zajęcia informatyczne dla dzieci i młodzieży ,,Kodowanie i robotyka”.
Główną tematyką jego prac jest natura i codzienność, nie lubi edycji zdjęć, wykorzystuje tylko możliwości swojego aparatu. Rzadko robi zdjęcia pozowane. Brał udział w takich konkursach jak „Empik foto”, „EISA Maestro 2017″,”Parki gorzowskie widziane oczami mieszkańców”,
oraz „Pomniki przyrody w czterech porach roku„ i „XVI Przegląd Fotografii Dzieci i Młodzieży pt. Ślady czasu ” w obydwu zdobywając wyróżnienia. Przez rok pracował jako fotograf dla Gminnego Ośrodka Kultury w Krzeszycach dokumentując największe imprezy w okolicy zamieszkania, tj. Krzeszyc, w tym koncert ,, After Party” czy „Wyścig Doliną Postomii” w ramach zachodniej ligi MTB.

Dziękujemy uczestnikom, sympatycznie spędzonego w kameralnym gronie popołudnia oraz autorowi wystawy za udostępnienie swoich prac i życzymy dalszych sukcesów twórczych.

Wystawę będzie można oglądać do końca roku, w Sali wystaw krzeszyckiej biblioteki. Zapraszamy.

Piękno w obiektywie – galeria zdjęć:

Sylwia Kruszakin.

fot. Biblioteka Krzeszyce

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *