LLM – Świebodzin

LLM – Świebodzin

BADMINTON. W Świebodzinie (30.11.2019) odbył się drugi turniej Lubuskiej Ligi Młodzieży w Badmintonie 2019 /2020. Na świebodzińskich kortach mogliśmy podziwiać 92 młodych zawodników z województwa lubuskiego i zachodnio-pomorskiego.
Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki oraz galerię zdjęć z dekoracji Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Świebodzin 30.11.2019

U-10 Chłopców:

  • 1.Marcel Makulus –Szczecin
  • 2. Waldemar Wójtowicz –Szczecin
  • 3. Miłosz Komorowski –Sulęcin
  • 4. Michał Maczalski Świebodzin
  • 5-8 Marcel Goiński – Sulęcin
  • 5-8 Fabian Kupisz –Sulęcin
  • 5-8 Konrad Nowaczyk – Świebodzin
  • 5-8 Stanisław Wałach – Nowogród Bobrzański

Klasyfikacja U-10 Dziewcząt:

  • 1.Aleksandra Wróblewska – Lipiany
  • 2.Zosia Nowakowska – Szczecin
  • 3.Natlia Banasiak – Sulęcin
  • 4. Maja Walczak – Golice
  • 5-8 Aleksandra Stań – Golice
  • 5-8 Karolina Ćwiertnia – Sulęcin

U-12 Chłopców:

  • 1.Kacper Zdzyniecki – Nowogród Bobrzański
  • 2.Kacper Ganczar – Nowogród Bobrzański
  • 3. Fryderyk Siemiatowski – Świebodzin
  • 4. Piotr Trojanowski – Lipiany
  • 5-8 Tymoteusz Flejsierowicz – Świebodzin
  • 5-8 Dawid Kaczkowski – Świebodzin
  • 5-8 Kacper Dorszczak – Nowogród Bobrzański
  • 5-8 Michał Kunczał – Świebodzin

U-12 Dziewcząt:

  • 1.Iga Pachała – Nowogród Bobrzański
  • 2.Patrycja Ulanowska – Lipiany
  • 3.Hanna Sot – Świebodzin
  • 4. Lena Pawlak –Golice
  • 5-8 Amelia Kuzko –Lipiany
  • 5-8 Maja Turek –Lipiany
  • 5-8 Aleksandra Osińska – Świebodzin
  • 5-8 Hanna Szyfer –Sulęcin

Klasyfikacja U-14 Chłopców:

  • 1. Dawid Grzybek –Zielona Góra
  • 2. Karol Chojnacki -Sulęcin
  • 3. Szymon Nowakowski –Szczecin
  • 4.Kajetan Bilski – Szczecin
  • 5-8 Kacper Piątka – Świebodzin
  • 5-8 Rafał Panachida – Nowogród Bobrzański
  • 5-8 Aleksander Dabski –Szczecin
  • 5-8 Marcin Markowski –Sulęcin

U-14 Dziewcząt:

  • 1.Aleksandra Cieplak –Sulęcin
  • 2. Zuzanna Mierzejewska – Golice
  • 3. Jaśmina Stanuch – Szczecin
  • 4.Milena Gierońska – Sulęcin
  • 5-8 Wiktoria Haufa – Świebodzin
  • 5-8 Zuzanna Maczalska – Świebodzin

U-16 Dziewcząt:


1.Maryna Hałajda –Łęgi
2.Sandra Szczerbin – Golice
2. Amelia Pytel -Lipiany
3.Ola Ptaszyńska –Lipiany

LLM – Świebodzin – galeria zdjęć:

Wszystkim Serdecznie Gratulujemy

Do zobaczenia w 2020, a dokładnie 22.02.2020 w Lubniewicach

Generalna klasyfikacja już niebawem

Organizator : Robert Aleksandrowicz

fot. SKBB

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *