Weekend z SKBB

To był niesamowicie aktywny weekend Sulęcińskiego Klubu Badmintona,,Badminton4all”. Brawa dla wszystkich zawodników .
Zagrali, aż w trzech różnych miastach. Najmłodsi grali w Nowogrodzie Bobrzańskim. Rewelacyjne spisała się Natalia Banasiak wygrywając cały turniej w kategorii U-10 dziewcząt. W tej samej kategorii chłopców Mikołaj Darmograj doszedł do finału. Musiał w nim uznać wyższość swojego przeciwnika i ostatecznie zajął bardzo dobre 2 miejsce. W turnieju wzięły udział również Agata Koza oraz Wanessa Rutka. Dziewczyny walczyły o każda lotkę, ale niestety nie udało się stanąć na podium (może następnym razem będzie lepiej)

Kolejny turniejem były wyjazd do Puszczykowa na Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski. Łukasz Chudziński wywalczył tytuł Mistrza w grze podwójnej z Filipem Brzostkowskim oraz Wicemistrzostwo w grze pojedynczej.

Trzeci turniej odbył się w Solcu Kujawskim, w którym wzięło udział 140 zawodników z całej Polski. Właśnie tam zagrał trener SKBB –Robert Aleksandrowicz. W grze mieszanej z Magdalena Kojder zdobyli 2 miejsce oraz w grze podwójnej z Tomaszem Lipskim 3 miejsce.

Weekend z SKBB – gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów .