ProjectA – koncert

ProjectA – koncert

ProjectA - koncert

Koncert: ProjectA Live in Klub

U Bulka 28.12.2019 r.godz. 19:00 – otwarcie bramek godz. 20:00 – koncert Bilety: 20 zł – Szczegóły i rezerwacja pod numerem telefonu: 506 070 879. 


Zespół ProjectA to grupa przyjaciół z ogromnym doświadczeniem muzycznym i jeszcze większą miłością do muzyki. Zespół powstał w 2017 roku, a tworzą go:


Agnieszka Senk – harmonijka2002-2004 – kapela Taxi Blues, nominacja na małą scenę Rawy Blues,2005-2007 –  kapela Women Blues Band i najważniejszy koncert to Sumperk w Czeskiej Republice na festiwalu Blues Alive,2007 – wyróżnienie w konkursie harmonijkowym Solówka w Nowej Soli,2016 – uczestnictwo w konkursie harmonijkowym – Harmonijka Bridge. Od 2016 uczestnictwo w rożnych składach: Easy time, 4 Grupa Biednych, Day time, Żaba Band.


Daria Jackiewicz – śpiew.

Ukończyła I st. Szkoły Muzycznej im.Zygmunta Noskowskiego w Świebodzinie w klasie fortepianu. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach o profilu wokalnym.(pod kierunkiem dr Ewy Mentel). Zaznajomiona z muzyką arabskaą, poprzez występy na kontraktach zagranicznych (Bahrain, Dubaj)Wieloletnia wokalistka Cygańskiego Teatru Muzycznego „Terno”. Rozkochana w muzyce bluesowej (wokalistka m.in.zespołów BlUesA, Good Morning Blues). Uczestniczka wielu Jam Sessions. Zaangażowana w rożne projekty wokalne (od jazzu, country, poprzez muzykę ludową). 


Piotr Stepek – kontrabas

Jest także flecistą, swoją przygodę muzyczną zaczął właśnie od tego instrumentu, uczęszczając do PSM w Żarach. W kolejnych latach (2001-2006) kształcił swe umiejętności na Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim, gdzie grając na flecie był członkiem Big Bandu Uniwersytetu Zielonogórskiego, z którym zdobył szereg czołowych jazzowych nagród muzycznych w Polsce, i w którym to występował m.in z Maciejem Sikałą, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Urszulą Dudziak, Piotrem Baronem, Piotrem Wojtasikiem, Grzegorzem Nagórskim. 
W 2009-2011 rozpoczął swą edukację na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w klasie kontrabasu. Na stałe gra w kwintecie Yes 4 Jazz, który do września 2013 znany był jako kwartet Hard Work Ansemble. Współzałożyciel zespołu Mate, z którym m.in. skomponował i nagrał muzykę do spektaklu „Wizyta Starszej Pani” (reż. R. Czechowski) w Teatrze Lubuskim; z zespołem tym ciągle też koncertuje.


Piotr Walorski – perkusja.

Bardzo nie lubi o sobie mówić! 🙂 Jest genialnym perkusistą. Potrafi zagrać ze wszystkimi i wszystko. Uczestnik wielu projektów – zarówno bluesowych, jazzowych, jak i rockowych (jak tu nie wspomnieć o Zespole Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach!). Do tego ceniony pedagog i absolutny Mistrz Kierownicy – rowerowej. Uczestnik maratonów rowerowych, pokonuje tysiące km na rowerze, tak jakby to było oczywistością wszelaką dla wszystkich.


Robert Zaleśny – gitary.

Swoją pierwszą płytę nagrał w 1989 roku i od razu w Studio „Giełda” w Poznaniu. Jak sam podkreśla, praca z takimi tuzami realizacji jak Piotr Madziar, na zawsze ukształtowały jego podejście do muzyki i instrumentu. Uczestnik wielu projektów na terenie Poznania. Kolejne wcielenia z kolejnymi krążkami to zespoły Robin Blues, Nikodem oraz Shisha Lovers. Ostatnie kompozycje Robina ukazały się na płycie Joanny Pilarskiej i Krztsztofa Gąszewskiego JoPil Live In Poznań w 2017 roku.

ProjectA – koncert: materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *