Bieg – Policz się z Cukrzycą

Bieg – Policz się z Cukrzycą

Bieg - Policz się z Cukrzycą

To już 14. edycja biegu ph. „Policz się z cukrzycą” organizowana w Polsce, a pierwsza taka w Sulęcinie! 🙂 W dniu 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SOK bieg zaplanowaliśmy na godzinę 14:00. Miejsce: plac przed SOK (ul. Moniuszki 1)Wpisowe – puszka WOŚP ♥ Dochód z biegu zasili konto fundacji, podczas 28. Finału gramy dla dziecięcej medycyny zawodowej. 
Nie obowiązuje wcześniejsza rejestracja, po prostu przyjdź pod SOK i biegnij razem z nami! Mile widziane inne aktywności sportowe – marsz, NORDIC WALKING. 
Trasa biegu: ul. Moniuszki –> ul. Żwirki i Wigury –> Aleje Ostrowskie –> ul. Fabryczna –> ul. Moniuszki – dwie pętle – trasa ok. 4,5km.
Nie liczy się czas przebiegnięcia, a cel! Spośród wszystkich osób biorących udział w tej sportowej aktywności wylosujemy trzech szczęśliwców, do których powędruje koszulka, komin oraz pamiątkowy medal. 

Bieg – Policz się z Cukrzycą


Jeżeli nie możesz wystartować w 14. Biegu WOŚP w Warszawie, ani w innym lokalnym biegu w ramach akcji „Policz się z cukrzycą”, weź udział w Wirtualnym Biegu WOŚP! 
A co to takiego?Wirtualny Bieg WOŚP to propozycja dla osób, które chcą pobiec razem z nami, ale nie mogą pojawić się na 14. Biegu WOŚP w Warszawie, czy na lokalnych imprezach w ramach akcji „Policz się z cukrzycą” w innych miejscowościach. Zapisany uczestnik otrzymuje pakiet startowy, a w nim koszulkę oraz numer startowy.

Uczestnik sam decyduje o miejscu, dniu i godzinie startu, a także o formie: bieg, marsz, pływanie, jazda na rowerze, wózku inwalidzkim, deskorolce, hulajnodze, rolkach, łyżwach, sankach, nartach, z pomocą kijków Nordic Walking itd.  Za pomocą urządzenia GPS, aplikacji mobilnej do monitorowania aktywności sportowych (np. Endomondo), zegarka z GPS itd. rejestruje pokonaną trasę o minimalnym dystansie 5 km, zapisuje wynik w postaci zrzutu ekranu, zdjęcia itp., wysyła potwierdzenie na adres bieg@wosp.org.pl. Po poprawnej weryfikacji pozostaje czekać na kuriera, który dostarczy pamiątkowy medal.
Więcej o Wirtualnym Biegu przeczytasz tutaj: https://www.wosp.org.pl/final/bieg

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *