LEK NA NUDĘ

LEK NA NUDĘ W CZASACH PANDEMII WEDŁUG Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all”

Sulęciński Klub Badmintona „Badminton4all” od 13 maja prężnie działa, wznawiając treningi. Wykwalifikowani Instruktorzy  – Robert i Bogumiła Aleksandrowicz – z początku spotykali się z młodymi sportowcami na świeżym powietrzu, gdzie badmintoniści zwiększali swoją aktywność po długiej przerwie. W pobliskich, sulęcińskich lasach wzmacniali swoją kondycję i koordynację ruchową aby po przejściu na halę mieć siłę do walki na korcie! Oprócz tego prowadzone były treningi ogólnorozwojowe (praca  nóg, interwały), a gdy zawodnikom  dopisywała pogoda mogli chwycić rakietki w dłoń i ćwiczyć technikę gry. Oczywiście każde spotkanie było zgodne z obostrzeniami rządu.

LEK NA NUDĘ – galeria zdjęć:

Album ze zdjęciami na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/sulecinmadman/

Po kilku zajęciach wśród drzew i natury do badmintonistów dotarła dobra wiadomość, że mogą wrócić na halę  z zachowaniem środków ostrożności i wymogów sanitarnych. „Niezmiernie cieszymy się, że możemy wrócić do naszego środowiska naturalnego” – z humorem mówią instruktorzy. Tak też zawodnicy z uśmiechami na twarzach wskoczyli na boiska, gdzie mogli pokazywać, że spotkania pod gołym niebem nie poszły w las. : )

Pamiętajmy, że w trudnych czasach pandemii koronawirusa powinniśmy dbać o zdrowie i aktywność fizyczną tak jak badmintoniści z SKBBadminton4all. Jeżeli chcesz do nich dołączyć skontaktuj się telefonicznie z instruktorem – koordynatorem kadry wojewódzkiej  Robertem Aleksandrowiczem – 603567559. Zapraszamy również na facebook’owy fanpage: Badminton4all, gdzie można zobaczyć, jak owocuje praca młodych badmintonistów.

Foto : SKBB

Więcej filmików i fotek na :  https://www.facebook.com/badminton4all.r.a/

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *