Grzegorz Dolniak

Grzegorz Dolniak

Stęskniliśmy się za Wami i liczymy, że Wy za nami też, dlatego widzimy się już niebawem. Komikiem, który dla Was wystąpi będzie Grzegorz Dolniak ze swoim najnowszym programem „Termin Przydatności”

Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym. Zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce. Termin przydatności to godzina pełna humoru obserwacyjnego okraszonego brawurowymi kreacjami aktorskimi. Odrobiną improwizacji i tematami bliskimi każdemu z nas.
Prowadzenie i Support – Damian „Viking” Usewicz

Bilety do kupienia: https://ticketos.pl/event/3366 oraz od poniedziałku do piątku w Sulęcińskim Ośrodku Kultury

*wydarzenie dla widzów dorosłych
*nagrywanie i udostępnianie występu oraz jego fragmentów jest zabronione
*osoby przeszkadzające w występie zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet

Zasady związane z pandemią:
* Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
* Uczestnicy zobowiązani są do utrzymania przynajmniej 1,5 metra odstępu od siebie (chyba, że są rodziną i/lub zamieszkują wspólnie)
* Uczestnicząc w wydarzeniu oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną oraz nie przebywasz na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *