AnEmJa

AnEmJa

W dniu 27.07.2020 r. na muzycznej Letniej Scenie Klubu u Bulka i Radia SOK odbyło się spotkanie z zespołem AnEmJa. W ramach audycji Sokole Ucho (zawsze w poniedziałek o 19:00) relację można było śledzić na profilu FB Radia SOK.


Powodem spotkania była premiera najnowszego krążka zatytułowanego „Dychotomia”. Przy udziale publiczności przesłuchany został cały album, a spotkanie zostało okraszone wywiadem z wszystkimi członkami zespołu. Mogliśmy poznać szczegóły dotyczące nowego wydawnictwa związane z muzyką, tekstami czy grafiką. Zespół z dużą dawką humoru opowiadał o swojej historii, przygodach z koncertów i tras, ale był też czas, aby porozmawiać poważnie o sytuacji na świecie.


Przeprowadzono konkursy dla słuchaczy i zgromadzonej publiczności. Można było nabyć płyty, koszulki oraz inne gadżety związane z zespołem. Muzycy bardzo chętnie odpowiadali na pytania publiczności oraz pozowali do zdjęć z fanami.


AnEmJa powstała pod koniec lata 2008 roku i tworzy ją kwartet muzyków pochodzących z województwa lubuskiego. Darek -wokal, Jacek – gitara, Sławek – perkusja, Radek – bas.Album „Dychotomia” zabierze Was w intrygującą muzyczną podróż. To muzyka żywa w swej strukturze. To teksty, które zechcecie przeczytać. To muzyka ze środka tego całego naszego, swojskiego bałaganu, który siedzi w czterech gościach. To dźwięki z mocnym i konkretnym przekazem. To energia, która buzuje i znajduje swoje ujście w dźwiękach intensywnych, dynamicznych, często wściekłych i dających do myślenia… Polecamy gorąco!
LINK do audycji: https://tiny.pl/7f2pk

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *