X Edycja SRF

X Edycja SRF

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Sulęcin Reggae Festiwal za nami.
Dwa dni wypełnione atrakcjami i koncertami minęły niezwykle szybko. Rozpoczęliśmy je tym razem Turniejem o Puchar Boba Marleya – który wyjątkowo odbył się w Parku Miejskim w Sulęcinie. O niepowtarzalny, przygotowany specjalnie na tę edycję puchar walczyły cztery drużyny: PKMSiR Żywe Legendy, Dom Dziecka w Sulęcinie, Stacja 5 GFM oraz FC Bob. Po zaciętym finale ze Stacją 5 GFM to Żywe Legendy obroniły tytuł mistrzowski i kolejny puchar powędrował do Gorzowa Wielkopolskiego.
Po pozytywnych sportowych emocjach dalsza część piątkowego programu przeniosła się na nasz festiwalowy teren przy Letniej Scenie SOK, gdzie można było odsapnąć przy historii polskiego reggae.


Sobota to już był czas dla dźwięków na żywo. Po intensywnym muzycznym warm-upie w wykonaniu N4me It Sound scenę przejęła żywiołowa załoga The Bartenders. Dzięki niej mogliśmy usłyszeć m.in utwory z niesamowitego projektu Tribute to Alibabki. Po nich w podróż przez dekady swojej twórczości zabrał nas legendarny Bakshish. Ten wyjątkowy zestaw muzyczny domknął ponowny występ N4me it sound na zakończenie festiwalu.
Wszystkim wydarzeniom towarzyszyła wystawa podsumowująca dziewięć poprzednich edycji.

Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie dziesięciu edycji Sulęcin Reggae Festiwal.

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

od redakcji:

X Edycja SRF – galeria zdjęć na naszym Facebooku

https://www.facebook.com/sulecinmadman/

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *