14 medali SKBB

14 medali SKBB

14 medali w weekend dla SKBBadminton4all Sulęcin
Przepiękny turniej w Lipianach – szaleństwo na punkcie badmintona. 

Już dawno Sulęciński  Klub Badmintona ,,Badminton4all” nie zagrał w jednym turnieju w tak dużym składzie. W Lipianach na V.  Gali Badmintona ,,Olimpionik  CUP” wystartowało aż 15 osób (SKBBadminton4all Sulęcin ) w turnieju i niewątpliwe może się pochwalić  świetnymi  wynikami.

 Piątek – 16.10.2020:


Pierwszy dzień turnieju w Lipianach – rozgrywki dzieci i młodzieży. Wszyscy zawodnicy walczyli o każdy punkt na 9 kortach. Między meczami można było zjeść poczęstunek przygotowany przez organizatorów (Schabowy , ziemniaczki ,pierogi, zupa gulaszowa, pajda ze smalcem, pączki, ciastka, kawa, herbata), a w trakcie turnieju odbyło się losowanie cennych nagród wśród wszystkich uczestników, a także trenerów – Robert Aleksandrowicz szczęśliwie wygrał rakietę, którą podarował młodemu badmintoniście – Mikołajowi Darmograjowi, jak mowi trener: „Mikołaj wywalczył PIERWSZE MIEJSCE w swojej kategorii i świetnie się zaprezentował. Chcę, aby rakieta była dla niego motywacją do dalszej pracy na treningach. Jesteśmy dumni z każdego zawodnika z osobna, cały klub pokazał siłę SKBB”.

Sukcesy młodych badmintonistów: 
Mikołaj Darmograj – 1 miejsce 
Natalia Banasiak – 2 miejsce 
Kacper Rosochacki – 3 miejsce 
Agata Koza 5-8 miejsce
Laura Ochotna, Kaja Mierzejewska, Maja Grzelczyk  – kolejne świetne doświadczenie 

 Sobota – 17.10.2020r.


Kolejny dzień rozgrywek na V. Gali Badmintona w Lipianach, lecz w innym składzie: Asia Węglarz, Paweł Banasiak, Filip Banasiak, Krzysztof Nowak, Radosław Gomuła, Marcin Prządka , Bogumiła Aleksandrowicz oraz Robert Aleksandrowicz. Tego dnia organizatorzy również zadbali o bogaty poczęstunek oraz losowanie nagród rzeczowych. 

Joanna Węglarz i Bogumiła Aleksandrowicz debel +40 srebro  Robert Aleksandrowicz i Mateusz Pierzyński Choszczno debel open złoto
Robert Aleksandrowicz singiel open mężczyzn brąz
Bogumiła Aleksandrowicz i Marcin Prządka, mixt 40+ brąz
RADOSŁAW Gomuła i Krzysztof Nowak debel amator srebro 
Paweł i Filip Banasiak debel amator brąz
Krzysztof Nowak singiel amator brąz
Joanna Węglarz otrzymała  medal za najlepszego kibica
Serdeczne gratulacje i podziękowanie dla Marka Polaszczyka, który zadbał o każdy szczegół, organizacja na naprawdę wysokim poziomie. Jeszcze raz dzięki Marek i do zobaczenia na kolejnych turniejach. 


Sobota – 17.10.2020r.


Reprezentacja Sulęcińskiego Klubu Badmintona „Badminton4all” był jednocześnie po innej stronie Polski a mianowicie w Kiełczowie, gdzie odbył się Krajowy Turniej Juniorów Młodszych  Weronika Aleksandrowicz i Łukasz Chudziński, na co dzień uczęszczający do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie, mogą również pochwalić się wysokimi osiągnięciami: 
Weronika Aleksandrowicz/Julia Pająk (MKS Orlicz Suchedniów) – złoty medal 
Weronika Aleksandrowicz – brązowy medal  
Łukasz Chudziński/Julia Pająk – złoty medal 
Łukasz Chudziński – złoty medal 
Wielkie brawa!!


Już w najbliższy weekend zawodnicy SKBBadminton4all Sulęcin jadą na kolejny turniej tym razem do Sianowa gdzie odbędzie się jeden z najważniejszych turniejów w Polsce Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. 

Trenerzy SKBB; Robert i Bogumiła Aleksandrowicz

14 medali SKBB – więcej zdjęć na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/sulecinmadman/

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *