Grand Prix Polski

Grand Prix Polski

Info ze Śląska: Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all” z brązowym medal GP Polski w badmintonie.

Finał był blisko, ale niestety zadecydowały dwa przegrane mecze. Łukasz Chudziński /Julia Pająk – Arkadiusz Dydyński /Julia Stankiewicz (UKS Hubal Białystok) – 19:21, 7:21. Łukasz Chudziński /Julia Pająk – Piotr Tomaszewski /Martyna Kowalczyk (UKS Wschodnia 12 Kielce /UKS Kometa Sianów) – 7:21. 20:22.
W grze mieszanej zawodniczka SKBB, Weronika Aleksandrowicz w parze z Adamem Krukowskim zajęli dziewiąte miejsce. Po trzy-setowych meczach musieli uznać wyższość przeciwników.
Łukasz Chudziński w grze pojedyncze uplasował się na siódmym miejscu, a Weronika Aleksandrowicz w najlepszej dwunastce w Polsce.
Gratulujemy!

Grand Prix Polski – podsumowanie:

Podsumowując turniej, trener SKBBadminton4all – Robert Aleksandrowicz: „To był ostatni w tym roku dla nas turniej.Rok 2020 był bardzo pracowity i mimo trudnych czasów wykorzystaliśmy nasze możliwości w 100%. Oczywiście GP Polski zaliczamy do zawodów udanych. Czujemy jednak mały niedosyt, ponieważ mogło być jeszcze lepiej. Bardzo cieszymy się z brązowego medalu. Nic innego nam nie pozostaje, jak tylko jeszcze bardziej się zmobilizować do cięższej pracy. A to dlatego, że naszym głównym celem na rok 2021 jest zdobycie medalu na Indywidualnych Mistrzostwach Polski oraz zagranie w Polish U17 International 2021. Chcemy także przygotować sulęcińską młodzież na Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych. Oczywiście po drodze będziemy sprawdzać się na krajowych turniejach i kolejnych Grand Prix Polski. Są to noworoczne postanowienia Sulęcińskiego Klubu Badmintona „Badminton4all”.

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *