Koncert uczniów ogniska muzycznego

Koncert uczniów ogniska muzycznego

W dniu 27 czerwca 2025 roku w Sulęcinie odbył się wyjątkowy koncert kończący rok szkolny ogniska muzycznego prowadzonego przez panią Grażynkę Jakubiak. Było to niezwykle wzruszające i pełne pasji wydarzenie, które zgromadziło najbliższe rodziny, przyjaciół oraz mieszkańców miasta.

.

Na scenie zaprezentowało się 11 młodych uczniów, którzy z ogromnym zaangażowaniem i talentem wykonali utwory na fortepianie, organach i gitarze. Każdy występ był nie tylko muzycznym popisem, ale także dowodem ciężkiej pracy i rozwoju artystycznego młodych muzyków przez cały rok.

Publiczność nagradzała wykonawców gromkimi brawami, tworząc ciepłą i wspierającą atmosferę. Dla wielu uczniów był to pierwszy występ przed tak liczną widownią – tym bardziej należą się im słowa uznania za odwagę i piękne interpretacje.

Pani Grażynka Jakubiak, z wielkim sercem i pasją, przez cały rok wspierała swoich podopiecznych, a koncert był ukoronowaniem jej pracy i zaangażowania. To dzięki niej ognisko muzyczne w Sulęcinie tętni życiem i rozwija młode talenty.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i życzymy dalszych sukcesów na muzycznej drodze!

Ognisko muzyczne w Sulęcinie.

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment