Pod hasłem „Bezpieczne Wakacje” odbył się dzisiaj na ośrodku „Marina” piknik uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie. Galeria zdjęć oddaje moje dzisiejsze odwiedziny nad jeziorem w czasie gimnazjalnego pikniku.
Madman

Pod hasłem „Bezpieczne Wakacje” odbył się dzisiaj na ośrodku „Marina” piknik uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie. Galeria zdjęć oddaje moje dzisiejsze odwiedziny nad jeziorem w czasie gimnazjalnego pikniku.
Madman