Sukcesy sulęcińskich szachistów…

„Sukcesy szachistów”

W dniu 25.03.2017r.rozegrano Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora OSiR w Sulechowie, który również był pierwszym turniejem z cyklu Grand Prix Czterech Miast/Sulechów,Krosno Odrzańskie,Lubsko,Krosno Odrzańskie/. Uczestniczyło 108 zawodników z całego województwa lubuskiego, grano 7 rund po 10minut +5″ na zawodnika. Wygrał Daniel Michalski 6,5 pkt. z KSz Sulechów, drugie i trzecie miejsce zajęli szachiści z Sulęcina: Tomasz Koleda 6,5pkt. i Krzysztof Jacewicz 6 pkt. Najlepsza kobieta Oliwia Musin 5 pkt. Gimnazjum Sulęcin. Drugie miejsce wśród juniorów ranking 1601-1800 zajął Damian Świerc 3,5 pkt. Szkola Podstawowa Sulęcin. Zwycięzcy otrzymali medale oraz statuetki okolicznościowe w poszczególnych rankingach.

Wyniki i zdjęcia na stronie chessarbiter.com i KSz Sulechów.