Wake Up Kids…

Festiwalowy dzień dla dzieci!

Wake Up Kids, czyli niedziela z uśmiechem na ustach. Na Winnej Górze pojawiły się całe rodziny. Organizatorzy przygotowali masę atrakcji, myślę że nie tylko dla dzieci. Z całą stanowczością można stwierdzić, że była to zabawa integracyjna. Tym razem byłem jako widz/obserwator. Od razu też miałem wizję – jest rok 2047, przy scenie w bujanych fotelach Jurek Hippmann i Jacek Filipek. Nad nimi ogromny parasol chroniący od słońca. Na nim duży napis – PRZYJDŹ, OPOWIEMY JAK TO DAWNIEJ BYWAŁO. Kto wie, może kiedyś tak będzie.

Prezentujemy dużą galerię zdjęć autorstwa Dawida. Oddają one atmosferę na Wake Up Kids, dobrą zabawę i rodzinne świętowanie. Były gry, zabawy i konkursy. Każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie, a przy okazji coś wygrać. Pogoda była wspaniała, więc i o opaliznę nie było trudno. Na scenie wystąpiły oczywiście dzieci. Na naszym Facebooku jest filmik z występu dzieci z Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie – https://www.facebook.com/sulecinmadman/

Zawsze z przyjemnością patrzę na występy dzieci, bo jest w tym dużo serca i naturalizmu. Zawsze jest też cała masa rodzinnych fotoreporterów. Podejrzewam, że rodzinne albumy i nośniki elektroniczne pękają w szwach. To są niesamowite pamiątki, zwłaszcza jak dzieci już dorosną. W swoim prywatnym archiwum mam około 150 godzin moich dzieci z przeszłości na VHS. Oprócz pamiątki, traktuje te kasety jak moją emeryturę, bo z ZUS-em nie wiadomo jak będzie, a tak to np. od wnuków coś za nie wpadnie.

Przeprowadziłem na Wake Up Kids bardzo dużo rozmów. Niektórzy dziwili się, że jestem „po cywilnemu”, ale przecież Madman też może być na imprezie prywatnie. Idąc tropem mojej wizji, może za 30 lat z aparatem będzie biegał Madmanik lub Madmankowa. Kto wie, kiedyś przecież będzie powiedzieć STOP. Na razie jednak – jak chcecie, to jestem. Chcecie?

Linki do fotorelacji z piątku: Wake Up and Live – dzień pierwszy

Link do fotorelacji z soboty: Wake Up and Live – dzień drugi

Strona festiwalowa na Facebooku: https://www.facebook.com/wakeupfestiwal/

Wake Up Kids – galeria zdjęć, czyli niedziela w obiektywie Dawida

Wake Up and Live – jedyny taki festiwal w województwie!

Wake Up Kids  – jedyne takie wydarzenie na świecie!

Madman

fot. Dawid

 

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment