BADMINTONOWY MARATON

BADMINTONOWY MARATON
Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all” z awansem na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży)
.
Rewelacyjne wieści z Kiełczowa. Mamy awans na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (OOM). Łukasz Chudziński  – Sulęciński Klub Badmintona Badminton4all” awansował w grze pojedynczej oraz w grze podwójne z Filipem Brzostkowskim (CT Arena Hawel Academy Poznań). Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  odbędą się 25-27.09.2020 w Łęcznej (woj. Lubelskie). Z bardzo dobrej strony pokazał się Jakub Skarpetko –  Sulęciński Klub Badmintona Badminton4all”. Niestety nie udało się awansować, uległ po bardzo dobrym meczu z Maciejem Osmolskim GSB Smecz Góra. 19:21 , 17:21
Gratulacje dla zawodników.


Złoty i srebrny Medal
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików dwa Finały dla SKBBadminton4all – Sulęcin.
Jednocześnie na tej samej hali odbywały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Nasz klub reprezentowała Weronika Aleksandrowicz. Uzyskała rewelacyjny wyniki, awansowała do dwóch finałów. W grze pojedynczej zdobyła SREBRNY medal, przegrywając w trzech setach z Martyną Tatarek  KS Badminton Kobierzyce 21:14, 18:21, 13:21. W grze podwójnej z Mają Grzanką KS Chojnik Jelenia Góra nie dając nikomu szans zdobyły ZŁOTY medal. Strefa D – grały województwa dolnośląskie – lubuskie.
W tych najważniejszych turniejach dla młodzieży nasz klub był jedynym z województwa lubuskiego.
Jest to ogromny sukces Gratulujemy.

Trener SKBBadminton4all -Sulęcin oraz kadry wojewódzkiej Robert Aleksandrowicz

BADMINTONOWY MARATON – galeria zdjęć:

Madman

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment