Łukasz Chudziński z brązowym medalem

Łukasz Chudziński SKBBadminton4all z brązowym medalem w grze pojedynczej U-17 Grand Prix Polski w Badmintonie

No i stało się!!!
Osiągnęliśmy nasz wspólny i ogromny cel. Pierwszy raz w historii Sulęcińskiego Klubu Badmintona „Badminton4all” przywieźliśmy medal z Otwartych Grand Prix Polski (23-25.10.2020 Sianów). Łukasz Chudziński udowodnił siłę i determinację na każdym meczu – jesteśmy bardzo dumni! Ciężkie i systematyczne treningi pomogły Łukaszowi zdobyć BRĄZOWY MEDAL w singlu chłopców U-17 W grze mieszanej po rewelacyjnym meczu z Julią Pająk (MKS Orlicz Suchedniów) przegrali o półfinał i ostatecznie zdobyli rewelacyjne 5-8 miejsce. Gratulacje dla Was 🙂

Lecz nie jest to jedyny sukces. Każdy z zawodników – Weronika Aleksandrowicz, Natalia Banasiak i Mikołaj Darmograj – wyniósł kolejne ogromne doświadczenie. Weronika pokazała nam spore przygotowanie. Troszkę zabrakło sił, warto jednak wspomnieć, że zmierzyła się z Mają Janko LKS Technik Głubczyce. Zawodniczka ta zwyciężyła w kat. pojedynczej dziewcząt JM i pokazała się z bardzo dobrej strony Natalka i Mikołaj – nasi najmłodsi zawodnicy – mimo ogromnych chęci i woli walki o każdy punkt odpadli z turnieju w fazie grupowej. Ta dwójka po raz pierwszy była na zawodach tak wysokiej rangi – musieli zmierzyć się nie tylko ze starszymi zawodnikami, ale także ze stresem.
Weronika zagrała świetny mecz w grze podwójnej z Klaudią Zator (UKS Orbitek Straszęcin) niestety przegrały z faworytkami z SKB Suwałki.

Wyciągamy lekcje ze wszystkich odbytych pojedynków, naprawiamy błędy i trenujemy dalej, bo jak widać treningi przynoszą ogromne rezultaty i wyniki.

Kolejne Grand Prix przed Nami już w listopadzie.
Turniej dofinansowany z Urzędu Miasta i Gminy Sulęcin

Trenerzy Robert Aleksandrowicz i Adam Słomka

Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all”

Łukasz Chudziński z brązowym medalem – galeria zdjęć:

Madman

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment