LLM 2020/21
Druga runda Lubuskiej Ligi Młodzieży już za nami… Były to wyjątkowe zawody. Mogliśmy obserwować naprawdę zacięte pojedynki młodych badmintonistów. Dzieci i młodzież wylewali pot, zostawiali na boiskach serca, a wszystko to w duchu gry fair play.
Wyniki II rudny Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 21.11.2020 Lubniewice:
KAT U-11 Chłopców
- 1.Waldemar Wójtowicz – Szczecin
- 2.Michał Maczalski – Świebodzin
- 3.Hubert Pukszta – Szczecin
- 4-6 Tomek Lencewicz – Szczecin
- 4-6 Hubert Braun – Świebodzin
- 4-6.Jan Ptaszyński – Lipiany
- 7-8 Martin Remiszewski – Góralice
- 7-8 Tobiasz Mazur –Sulęcin
KAT U-11 Dziewcząt
- 1.Natalia Banasiak – Sulęcin
- 2.Hanna Makuchowska – Góralice
- 3.Laura Ochotna – Sulęcin
- 4.Martyna Sawica – Góralcie
- 5-8 Kaja Mierzejewska – Golice
- 5-8 Aleksandra Żak – Golice
- 9 .Małgorzata Kaczkowska – Świebodzin
- 9.Zuzanna Szweda – Góralcie
- 9.Maja Kudz – Góralice
U-13 Chłopców
- 1. Tymoteusz Flejsierowicz – Świebodzin
- 2. Adam Lelewer – Świebodzin
- 3. Kanrad Nowaczyk – Świebodzin
- 4.Kacper Rosochacki – Sulęcin
- 5-8:
- Michał Kunczał – Świebodzin
- Marcel Golińki – Sulęcin
- Miłosz Komorowski – Sulęcin
- Nikodem Tomczak – Świebodzin
- 9.Michał Dabski – Szczecin
- 9.Mikołaj Stań – Golice
- 9.Tobiaz Ziółkowski – Świebodzin
KAT U -13 Dziewcząt
- 1.Partycja Ulanowska – Lipiany
- 2.Aleksandra Wróblewska – Lipiany
- 3.Zosia Nowakowska – Szczecin
- 4. Nela Kowalczyk – Szczecin
- 5-6 Amelia Płotkowska – Góralcie
- 5-6 Elena Georgirva – Góralcie
- 7. Maja Walczak – Golice
U 15 – Dziewcząt
- 1.Milena Gierońska – Sulęcin
- 2.Martyna Żarów – Lipiany
- 3.Zuzanna Maczalska – Świebodzin
- 4.Hanna Sot – Świebodzin
- 5.Wiktoria Różańska – Golce
U – 15 Chłopców
- 1.Szymon Nowakowski – Szczecin
- 2.Aleksander Dabski – Szczecin
- 3.Dawid Kaczkowski –Świebodzin
- 4.Hubert Szeja – Szczecin
- 5-8 Szczepan Urban – Szczecin
- 5-8 Adrian Kramarz – Szczecin
- 9. Piotr Lencewicz –Szczecin
- 9.Kuba Włoch – Świebodzin
- 9.Jan Wróblewski – Szczecin
KAT U- 19 Chłopców
- 1.Mateusz Sykuła – Lipiany
- 2. Kajetan Bilski – Szczecin
- 3.Tomasz Nowak – Lipiany
- 4. Dawid Grzybek – Zielona Góra
KAT U- 19 Dziewcząt
- 1.Martyna Hałajda – Łęgi
- 2.Aleksandra Ptaszyńska – Lipiany
- 3.Jaśmina Stanuch – Szczecin
Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Generalną klasyfikację po II rundzie przedstawimy niebawem.
Do zobaczenia w 2021 roku.
Pomysłodawca i organizator – Robert Aleksandrowicz
Patronat medialny – portal Madman24.pl
LLM 2020/21 – galeria zdjęć:
Madman