Szczęśliwa piątka

Szczęśliwa piątka dla Sulęcińskiego Klubu Badmintona,,Badminton4all”.

Pięć medali zdobyli zawodnicy SKBBadminton4all Sulęcin w Krajowym Turnieju Badmintona, który odbył się w Sianowie. Natalia Banasiak i Mikołaj Darmograj zdobyli swoje pierwsze medale w krajowym turnieju. Świetne rozegrane pojedynki w grze mieszanej dały brązowy medal dla młodych zawodników z Sulęcina. Ulegli dopiero w półfinale zawodnikom UKS Dwójki Bytów 19:21 15:21. Było blisko aby zagrać w finale.

W grze pojedynczej swój pierwszy medal zdobyła Natalia Banasiak  po rewelacyjnej grze doszła aż do półfinału. Musiała jednak uznać wyższość zwyciężczyni  turnieju Oli Wróblewskiej z UKS Olimpioniki. Świetna gra Mikołaja Darmograją w grze pojedynczej, gdzie dotarł aż do ćwierćfinału. Ostatecznie zdobył bardzo dobre miejsce 5-8 . Pochwalić należało by zawodniczki Laurę Ochotną i debiutującą Amelię Rosochacką. Dziewczyny zagrały świetne zawody. Walczyły o każdą lotkę. Mecze były trzy setowe i na przewagi. Tym razem przegrały, ale jak same powiedziały następny razem będzie lepiej.

Szczęśliwa piątka…

Złoty medal dla Łukasza Chudzińskiego i Weroniki Aleksandrowicz w grze mieszanej. W finale pokonali zawodników Błażeja Lagne/ Hanne Bublewicz z MKB Miastko 21:14 21:14. W grze pojedynczej Łukasz udowodnił swoją formę. Dołożył złoty medal do swojej kolekcji. Weronika Aleksandrowicz, faworytka turnieju zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej .

Łukasz Chudziński na chwilę obecną 9 miejsce w Polsce.
Weronika Aleksandrowicz 12 miejsce w Polsce.
Mega GRATULACJE dla zawodników z Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all”.
A już za tydzień w roli gospodarza zawodnicy SKBBadminton4all zagrają w Otwartych Grand Prix w Sulęcinie .
Wyjazd był dofinansowany ze środków Miasta i Gminy Sulęcin .

Trener : Robert Aleksandrowicz