Sport – Badminton

Sport – Badminton

Dzisiaj w Imielinie (woj. śląskie) rozpocznie się Grand Prix Polski. które będzie odbywać się w dniach 19-21.03.2021. Będzie to turniej rozgrywany na bardzo wysokim poziomie sportowym. Zawodnicy, którzy wezmą udział w tym turnieju znajdują się w pierwszej dwudziestce list kwalifikacyjnych Polskiego Związku Badmintona.

W turnieju obowiązuje podział na kategorie: A, gdzie gra najlepsza dwunastka zawodników oraz B, gdzie zostaną rozegrane kwalifikacje.

Badmintoniści z Sulęcińskiego Klubu Badmintona “Badminton4all” – Weronika Aleksandrowicz i Łukasz Chudziński zagrają w kategorii A w głównym turnieju, co oznacza, że nie muszą grać kwalifikacji. Wszyscy zawodnicy będą walczyć o każde miejsce i cenne punkty do rankingu. Jest to ostatni tak wysokiej rangi turniej przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży, która w tym roku zostanie rozegrana w Piotrkowie Trybunalskim. Trzymajcie kciuki za sulęcińskich, młodych sportowców! Dodajmy ,że są to wychowankowie trenera Roberta Aleksandrowicza z Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4al

Madman

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *