Zamień odpadki na kwiatki

Zamień odpadki na kwiatki

Celowy Związek Gmin CZG-12 wraz z gminą Sulęcin zaprasza mieszkańców do wspólnych działań na rzecz środowiska i naszej Ziemi. Warto zrobić w długi majowy weekend przegląd piwnic, strychów i altanek, pozbierać zużyte sprzęty i przynieść je 7 maja  (piątek) o godz. 13.00 na plac przy fontannie w Sulęcinie. Elektroodpady i baterie to szczególne odpady, stanowiące zagrożenie dla środowiska i których nie wolno wyrzucać do zmieszanych odpadów komunalnych!

Samochód Celowego Związku Gmin CZG-12 będzie stał w piątek 7 maja 2021r. w godz. 13.00 – 16.00 przy parkingu obok fontanny. Podczas akcji odbierane od mieszkańców będą małogabarytowe sprzęty elektroniczne i elektryczne oraz baterie. W zamian za odpady (min. 1 kg) mieszkaniec otrzyma sadzonkę kwiatka. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów 777-lecia nadania praw miejskich miastu Sulęcin, dlatego mieszkańcy, którzy przyniosą 7 kg i więcej odpadów otrzymają dodatkowy upominek w postaci koszulki.

Ilość kwiatków i koszulek ograniczona. Szczegóły na stronie internetowej Celowego Związku Gmin CZG-12 https://czg12.pl/. CZG-12 będzie organizował zbiórkę według zasad określonych w Regulaminie sanitarno-organizacyjnym. W celu przekazania odpadów należy posiadać do wglądu aktualny dowód ponoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Wspólnie działajmy na rzecz środowiska!

Zamień odpadki na kwiatki – Materiał przesłany przez Celowy Związek Gmin CZG-12

Autor: Madman

Podziel się na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *