Cyrk Astoria

Cyrk Astoria zaprasza do Sulęcina

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria! W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”. Latynoski pokaz hula – hoop zaprezentuje  Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina. Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis – najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku!

Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Program artystyczny poprowadzi dla Państwa znakomity konferansjer – Wiesław Jaśkowski !


Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt…


Spektakl Cyrku Astoria Sulęcin ulica Jana Pawła II – plac przy PSB MRÓWKA 21.09. /wtorek/ – spektakl o godzinie 17:00 Tylko jedno show !
UWAGA! Bilety będą do nabycia w kasie cyrku w dniu przedstawienia. Nie prowadzimy rezerwacji online. Dzieci do lat 2 – wstęp bezpłatny! Bilety już od 30 zł ! Szczegółowy cennik w kasie cyrku! Prosimy o zabranie ze sobą maseczki !
Więcej informacji na fan page Cyrku na Facebooku: https://www.facebook.com/CyrkAstoria/

Cyrk Astoria – galeria zdjęć:


Serdecznie zapraszamy Cyrk Astoria

od redakcji: Na naszym Facebooku do wygrania 3 podwójne wejściówki. Szczegóły: https://www.facebook.com/sulecinmadman

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *