Dwa turnieje

Dwa turnieje w jeden weekend!


Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all” grał jednocześnie w Miastku i Lipianach!
W Lipianach po raz szósty została rozegrana GALA Badmintona Olimpionik Lipiany. Na tegoroczną Galę przyjechało 120 zawodników z różnych stron Polski, w tym trzynastu zawodników z Sulęcińskiego Klubu Badmintona,,Badminton4ll”! Rezultaty osiągnięte przez naszych zawodników napawają nas dumą, gdyż zdobyliśmy następujące medale:
🥈Srebro – Sandra Szczerbin
🥈Srebro – Arkadiusz Bartczak/Anna Machowiak
🥉Brąz – Kaja Mierzejewska
🥉Brąz – Dariusz Stępniak
🥇Złoto – Robert Aleksandrowicz/Krzysztof Kowalczyk
4-6 miejsce – Marcin Prządka/Bogumiła Aleksandrowicz


Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, którzy wzięli udział w turnieju. W najmłodszych kategoriach blisko podium byli: 4 miejsce – Aleksandra Gołdon, 4-6 miejsce – Wiktor Ignatowicz, MEGA GRATULACJE za waleczność na korcie dla: Leona Kochańskiego, Wiktora Rosochackiego, Michała Kwiręga. Przypomnijmy, że wszyscy zawodnicy dopiero zaczynają swoja przygodę z badmintonem. Z pewnością przy systematycznych treningach jeszcze nie raz staną na podium


Podczas otwarcia turnieju przez Burmistrza Lipian – Pana Bartłomieja Królikowskiego oraz przez Prezesa UKS Olimpionik – Marka Polaszczyka, nasz Trener SKBBadminton4all Sulęcin – Robert Aleksandrowicz otrzymał statuetkę z podziękowaniami za „Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugich.“ ~Tolmann Pesch co było wielkim zaskoczeniem! Jak widać, nie od dziś współpraca obu klubów idzie w bardzo dobrym kierunku. Odbyliśmy także merytoryczną rozmowę o przyszłości zawodników obu klubów i owocnej współpracy.
Organizacja turnieju jak zawsze w Lipianach była na bardzo wysokim poziomie. Organizatorzy zadbali tradycyjnie o przepyszne ciasto, pączki, owoce, napoje, wodę, kawę, herbatę, pajdę ze smalcem i ogóreczkiem oraz na ciepłą grochówkę. Dodajmy jeszcze, że w trakcie turnieju odbyło się losowanie nagród rzeczowych. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe medale.
Dziękujemy całemu TEAM UKS Olimpionik za organizację świetnej imprezy badmintonowej.


Zdjęcia: https://www.facebook.com/sulecinmadman

fot. Oczkami Banity i SKBB

SKBB

Madman

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment