Spotkanie z Zuzanną Arczyńską

Spotkanie z Zuzanną Arczyńską

Biblioteka Publiczna i Sulęciński Ośrodek Kultury zapraszają na spotkanie z autorką Zuzanną Arczyńską, mieszkanką Sulęcina.

Jest spełnioną matką dwóch córek, miłośniczką koni, psów i podróży samochodem. Do życia podchodzi bardzo poważnie, a dobro dzieci pisarka stawia zawsze na pierwszym miejscu. Stąd jej długa przerwa w przygodzie z literaturą. Do pisania wróciła dopiero, gdy córki podrosły, a ona sama mogła pozwolić sobie na niezależność i realizację własnych marzeń. W tak zwanym międzyczasie, by zapewnić dzieciom odpowiednie warunki była kobietą pracującą. Zdobyte wtedy doświadczenie, a także wrodzona wrażliwość i doskonały zmysł obserwacji procentują dziś w powieściach, które wychodzą spod pióra autorki.

Jej specjalnością są trudne tematy opakowane w pozornie lekkie historie obyczajowe. Nie ma w nich słodkich historii o niczym. Jest dużo prawdy o życiu kobiet i realne problemy, z którymi muszą się one zmagać każdego dnia.

„Mimozowe pole” to piąta, najbardziej dojrzała powieść Zuzanny Arczyńskiej. Jak pod lupą obserwujemy tu świat mieszkańców Sulęcina w kryminalnej otoczce, a na wierzch wychodzą demony przeszłości, które pchają bohaterów do zbrodni.
W skrócie: to mroczny kryminał pełen zaskakujących zagadek, zwrotów akcji i ślepych tropów.

Spotkanie odbędzie się 18.01.2022 r., w Klubie U Bulka, o godz. 17:00.

Wydarzenie bezpłatne
Liczba miejsc ograniczona.

Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment