Stand-Up 2022

Stand-Up 2022

W tym roku Dzień Kobiet spędzamy pod szyldem dobrego humoru! 11 marca zapraszamy na niezapomniany wieczór komediowy Stand-Up!
Mile widziane zarówno Panie, jak i Panowie, którym dajemy genialny pomysł na prezent z okazji tak ważnego dla nas święta!
Specjalnie z tej okazji, na naszej scenie będzie tłoczno bo wystąpi aż 3 Krzysztofów: Skiba, Jahns i Kamyszek.

Krzysztof SKIBA

Satyryk, felietonista, showman, radiowiec, wokalista rockowy, autor tekstów piosenek (m.in. Makumba, Dres, Świat według Kiepskich, Berlin Zachodni). Od 33 lat występuje z zespołem Big Cyc, z którym nagrał 18 płyt (łączny nakład sprzedanych płyt to ponad 3 mln egzemplarzy) i z którym wystąpił na ponad czterech tysiącach koncertów.
Opublikował kilka książek m.in. zbiór felietonów „Skibą w Mur” (Wydawnictwo Zysk 2006), zbiór opowiadań satyrycznych „Opowiadania podwodne” (Wydawnictwo Zysk 2009) i książki o czasach PRL pt. „Artyści, wariaci, anarchiści” (Wydawnictwo NCK 2010) i „Komisariat naszym domem. Pomarańczowa historia” (Wydawnictwo NCK 2015).
Z entuzjazmem prezentował swoje satyryczne felietony m.in. na antenie radiowej Jedynki, Radia Wawa i AntyRadia.
Skiba okazuje się także sprawnym standuperem. Jego występ oparty na tej książce, wzbudza salwy śmiechu nie tylko na poligonach!

Stand-Up 2022 – Krzysztof Jahns

Występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie w tak odległe miejsca jak przed więzienną publikę. Tym razem wystąpi ze swoim najnowszym programem- „Format VHS” bogato czerpiący z lat młodzieńczych, opowiadanych z współczesnej perspektywy. Storytellingowa narracja oraz energia w przekazie to pewne punkty programu.

Krzysztof Kamyszek

Człowiek ze Świebodzina. Kiedyś był nieśmiały, ale postanowił spróbować swoich sił na scenie. Przed występem w głowie pojawiła się myśl – najwyżej mnie wyśmieją. Jego przeczucia się potwierdziły, wyśmiali… znaczy śmiali się i to jak. Tego wieczora postanowił, że zostanie stand-uperem. I jakoś to się kręci. Występuje na imprezach stand-upowych i kabaretowych. W swoich występach porusza sporo różnych tematów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Zwycięzca Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej KOPALNIAK 2018 w Wałbrzychu .
Finalista przeglądu ONE MAN SHOW ,,LUDZIK ” 2018 w Koszalinie .
Zwycięzca FESTIWALU LEKKIEGO ABSURDU w Szubinie 2019 .
Brał udział w cyklicznej imprezie ,, NOC KOMEDII”.
Przez kilka lat prowadził ,,GALĘ SPORTU” w Świebodzinie.

Bilety w cenie 45 zł dostępne w Sulęcińskim Ośrodku Kultury lub online tutaj: https://ticketos.pl/event/4324

* Impreza przeznaczona dla osób 18+ ** Zakaz nagrywania imprezy.
*** Osoby przeszkadzające będą wypraszane bez możliwości uzyskania zwrotu środków za zakupiony bilet.
Impreza odbędzie wg przepisów sanitarnych obowiązujących w dniu wydarzenia.

Stand-Up 2022 – Materiał nadesłany przez Sulęciński Ośrodek Kultury

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment