Brąz dla SP1

Brąz dla SP1 – Wieści z Białegostoku: BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie.

Docierają do nas informacje, że reprezentacja dziewcząt Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie – w składzie: Laura Ochotna, Natalia Banasiak i Hanna Kochańska – zdobyła BRĄZOWY MEDAL na Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Badmintonie, w Białymstoku!!!
Gratulujemy dziewczyny!
Chłopcy – w składzie Mikołaj Darmograj, Miłosz Komorowski i Grzesiu Stasiłowicz – zajęli równie mocne 4. miejsce. Dla Was również duże gratulacje. To daje motywację na przyszły rok!
Zarówno drużynie chłopców, jak i dziewcząt nie udało się zwyciężyć z PSP 19 Kędzierzyn Koźle, lecz to co zadziało się później…
Dziewczyny musiały pokazać swoją determinację oraz waleczność i to dzięki temu udało się im zdobyć brązowy medal.
Hania, Natalka i Laura pokonały ZS Baranów z wynikiem 3:2! Wszystkie mecze zajęły im 1,5 h, przy wyniku 2:2. Natalce przyszło rozegrać decydujący singlowy mecz – zwyciężyła go wynikiem 2:0!
– to nasz kolejny wspólny sukces przy współpracy klubu ze szkołą SP1.
Musimy także bardzo serdecznie podziękować nauczycielce wychowania fizycznego – Pani Małgorzacie Zając za opiekę nad całą grupą.
Jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE dla dziewcząt i chłopców z SP1 w Sulęcinie

Madman

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment