SKBB – podsumowanie sezonu

SKBB – podsumowanie sezonu

PODSUMOWANIE SEZONU 2021/22 W SULĘCIŃSKIM KLUBIE BADMINTONA „BADMINTON4ALL“

Właśnie zakończyliśmy turniejowy cykl sezonu 2021/22 przygotowany dla Sulęcińskiego Klubu Badmintona „Badminton4all

Rok ten obfitował w wiele osiągnięć, sukcesów, niemało wygranych i niemało przegranych meczów, a to wszystko dzięki WAM – dzięki zawodnikom SKBBadminton4all i to przede wszystkim dla Was należą się wszelkie słowa uznania, ogrom braw i gratulacji za włożony wysiłek na treningach i turniejach ???? Trenerzy są z Was niesamowicie dumni i cieszą się, że także ich praca jest przekładana w Waszym wykonaniu na sukcesy ?

Musimy podziękować wszystkim RODZICOM naszych pociech! Wy także wkładacie wiele pracy i poświęcacie dużo czasu, abyśmy tworzyli naszą coraz większą, ale jakże zgraną klubowo-badmintonową rodzinkę ?? Dziękujemy Wam za zaufanie i zaangażowanie ?

W ciągu całego sezonu 2021/22 z pewnością pokonaliśmy setki kilometrów, dojeżdżając na zawody różnej rangi, przeprowadziliśmy wiele jednostek treningowych, byliśmy na Narodowych Dniach Badmintona, spędziliśmy ferie zimowe w Karpaczu, zwiedziliśmy 22 miasta Polski i odwiedziliśmy około 38 turniejów, w tym te najwyższych szczebli – wspomnień i doświadczenia mamy jeszcze więcej, już jesteśmy ciekawi, co przyniesie nam kolejny rok.

PODSUMOWANIE MINIONYCH MISTRZOSTW POLSKI:

Weronika Aleksandrowicz – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Białystok

Werka zakwalifikowała się do głównego turnieju w grze pojedynczej, a w grze podwójnej w parze z Jakubem Grabskim (KS Szklarska Poręba) odpadli tuż przed ćwierćfinałem, zajmując miejsce 9-16.

Łukasz Chudziński – Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Marki

Łuki zarówno w grze singlowej, jak i w mikście w parze z Julią Pająk zajął miejsca 5-8

Wiktor Ignatowicz, Hanna Kochańska, Natalia Banasiak, Mikołaj Darmograj – Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych Baranów,

Wiktor i Hanka w grze mieszanej zajęli miejsce 9-16 miejsce w Polsce.Natalka w grze pojedynczej przeszła eliminacje do głównego turnieju, a w parze z Mikołajem dotarli do ćwierćfinału i tutaj zajęli miejsce 5-8 w Polsce.

SKBB – podsumowanie sezonu

Mimo że na żadnych Mistrzostwach nie zdobyliśmy podium, uplasowaliśmy się naprawdę wysoko, tak czy siak – przez cały rok uzbieraliśmy masę medali z innych imprez sportowych,

Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all” to przede wszystkim dzieci i młodzież, ale również seniorzy, którzy dzięki aktywności fizycznej, uprawianiu sportu, jakim jest badminton mogą systematycznie rozwijać swoje skrzydła, pokonywać własne trudności i słabości, motywować i wspierać siebie nawzajem. Robert (prezes klubu i trener) oraz Bogumiła (trenerka) Aleksandrowicz są dumni, że tworzymy taką społeczność, dającą wiele możliwości.

Za ten sezon pragniemy podziękować także wszystkim wspierającym i sponsorom: Firma Contact Sprzątanie, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Firma DAIKIN, Firma Toma Projekt, Firma Bloominess, Miasto i Gmina Sulęcin , Gmina Ośno Lubuskie, Gmina Lubniewice, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Lubuska Federacja Sportu, Sulęciński Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz współpraca ze wszystkim Dyrektorami ze wszystkich szkół.

Parton Medialny: Madman24 Lubuski Serwis Sportowy Madman24.pl Wieści z Sulęcina i okolic

A już niedługo – na dobre rozpoczęcie wakacji klubowi zawodnicy w licznej grupie wyruszą na obóz do Łeby i Szklarskiej Poręby. Wypoczywajcie i bawcie się dobrze!

SKBB

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment