Brydż Sportowy – Turniej Pamięci Lubuskich Brydżystów
galeria zdjęć: https://www.facebook.com/sulecinmadman
Ośno Lubuskie 10.07.2022 – W dniu dzisiejszym został rozegrany turniej par w brydżu sportowym. Przy zielonych stolikach zasiadło 30 par. Zanim brydżyści przystąpili do gry, minutą ciszy uczczono pamięć tych, którzy odeszli.
W turnieju zwyciężyła para Sebastian Rawlik/Damian Mazurak
Brydż Sportowy – Turniej – Końcowa klasyfikacja:
M-ce | ID | Uczestnicy | Woj. | WK | Info | Klub | Wynik | PKL | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Sebastian Rawlik Damian Mazurak |
LB | 5 5 |
MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB | 61.43 | 35 | 65 | |
2 | 11 | Zofia Miechowicz Tomasz Bartnicki |
WP | 5 7 |
K | KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA | 60.36 | 30 | 61 |
3 | 27 | Bogusław Mazierski Wiesław Żegilewicz |
LB | 3 12 |
S S |
DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS | 60.09 | 26 | 57 |
4 | 20 | Andrzej Wójcik Adam Małdyk |
ZP | 7 5 |
N | Kigar – Blotka Goleniów KLUB PICKWICKA |
59.46 | 21 | 54 |
5 | 25 | Bartosz Gajewski Łukasz Wieczorek |
LB | 5 3 |
Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn | 57.95 | 17 | 52 | |
6 | 36 | Krzysztof Hajkowski Krzysztof Rogoziński |
LB | 9 12 |
S S |
Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB |
57.23 | 12 | 50 |
7 | 33 | Zbigniew Halat Sebastian Simonienko |
LB | 12 5 |
S | Ilanka Rzepin | 56.25 | 7 | 48 |
8 | 19 | Janusz Hliwa Stanisław Owczarski |
LB | 7 12 |
S S |
MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB | 55.98 | 7 | 46 |
32 | Tadeusz Kowalicki Maciej Arnold |
LB | 7 7 |
S N |
Instalko SBS 1 Międzyrzecz | 55.98 | 6 | 44 | |
10 | 17 | Adam Małecki Waldemar Marczyński |
LB | 5 3 |
S | ALMAR Zielona Góra | 54.55 | 5 | 42 |
11 | 22 | Olga Zacharewicz Wojciech Waszkowiak |
LB | 2 12 |
KN S |
Spójnia Ośno lubuskie MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB |
54.11 | 4 | 40 |
12 | 29 | Andrzej Telus Mirosław Markiewicz |
LB | 3 2.5 |
S S |
Spójnia Ośno lubuskie | 52.23 | 4 | 38 |
13 | 24 | Radosław Liskowiak Leszek Kiczaty |
LB | 5 4 |
N | Wastaafu Gorzów Wlkp. – Fundacja ILB DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS |
51.96 | 3 | 36 |
14 | 15 | Barbara Soroko Czesław Szymański |
LB | 3 3 |
KS N |
Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn |
51.70 | 2 | 34 |
15 | 35 | Czesław Rekret Sławomir Drewalski |
ZP LB |
4 4 |
S S |
KLUB PICKWICKA Ilanka Rzepin |
50.89 | 1 | 32 |
16 | 21 | Marian Nieznański Stanisław Kotas |
LB | 7 5 |
N N |
MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB | 50.80 | 1 | 30 |
17 | 23 | Janusz Dworzecki Aleksander Kozłowski |
LB | 3 4 |
S S |
50.54 | 1 | 28 | |
18 | 13 | Robert Komar Dariusz Forycki |
LB | 3 2.5 |
DOMARADZKI FIRST SELECTION LOGISTICS | 48.39 | 1 | 26 | |
19 | 28 | Romuald Paszkowski Bogusław Drozd |
ZP | 5 3 |
N S |
DRAWNO | 48.30 | 1 | 24 |
20 | 37 | Agnieszka Ziomek Skarbimir Kozar |
LB | 2 5 |
K N |
Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn Ilanka Rzepin |
47.86 | 1 | 22 |
21 | 39 | Stanisław Tokarski Andrzej Niziałek |
LB | 0.5 3 |
S | Spójnia Ośno lubuskie | 47.14 | 1 | 20 |
22 | 14 | Marek Marciniak Przemysław Wojtczak |
LB | 5 2.5 |
S | Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn | 46.52 | 1 | 18 |
23 | 26 | Michał Szymkowiak Janusz Kotasa |
LB | 4 4 |
N N |
Spójnia Ośno lubuskie | 44.46 | 1 | 16 |
24 | 16 | Eugeniusz Chwalko Tadeusz Zwoliński |
LB | 3 2.5 |
N N |
Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn | 41.88 | 1 | 14 |
25 | 12 | Stanisław Gorzelak Andrzej Dudkiewicz |
LB | 0 2.5 |
N N |
Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn | 41.70 | 1 | 12 |
26 | 38 | Krystyna Lindner Ryszard Boberski |
LB | 3 3 |
KN N |
Ilanka Rzepin | 41.43 | 1 | 10 |
27 | 31 | Marian Andruch Andrzej Pawlik |
LB | 1.5 1.5 |
N S |
Wastaafu Gorzów Wlkp. – Fundacja ILB | 38.75 | 1 | 8 |
28 | 30 | Maria Skowron Hubert Nehring |
LB | 3 2 |
KS N |
Spójnia Ośno lubuskie | 38.48 | 1 | 6 |
29 | 40 | Grzegorz Hajkowicz Marek Stolarczyk |
LB | 2 2.5 |
S | Spójnia Ośno lubuskie | 36.96 | 1 | 4 |
30 | 18 | Andrzej Włodarczak Józef Żarski |
LB | 2.5 3 |
N N |
Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn | 36.61 | 1 | 2 |
Madman