Weekend z badmintonem

Weekend z badmintonem

zdjęcia: https://www.facebook.com/sulecinmadman

Dwa turnieje z udziałem Sulęcińskiego Klubu Badmintona „Badminton4all“ w jeden weekend!

ZIELONKA – XXII MAZOVIA JUNIOR CUP 2022: w tym Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all” w składzie – Weronika ALEKSANDROWICZ, Łukasz CHUDZIŃSKI, Natalia BANASIAK, Hanna KOCHAŃSKA pod okiem trenera Roberta – od piątku wziął udział w Otwartych Grand Prix Młodzików Młodszych ,Juniorów Młodszych i Młodzieżowców. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się naprawdę znakomicie – mieliśmy 3 ćwierćfinały!

Hania i Natalka w deblu wygrały 3 mecze, dochodząc do ćwierćfinału. W ich ostatnim meczu zabrakło niewiele – był to zacięty pojedynek 19:21, 15:21 ! Łuki pięknie pokonał wszystkich przeciwników w grupie, docierając również do ćwierćfinału, w którym to rozegrał 3-setowy emocjonujący mecz 21:13, 10:21, 18:21 Kolejny ćwierćfinał należał do Natalki, która podobnie do Łukasza przeszła jak burza w grupie, następnie wychodząc z grupy trafiła na zawodniczkę z Litwy Grete VELYKYTE i dała nam świetny pokaz badmintona (21-17, 21-19), w ćwierćfinale także po 3-setowym pojedynku 14:21, 21:9, 17:21 musiała uznać wyższość przeciwniczki z CAB Akademi Badmintona Częstochowa. Weronika i Łukasz w mikście zagrali w wyższej kategorii wiekowej, mimo to że musieli zmagać się ze starszymi badmintonistami, zwyciężyli jeden mecz.

Werka i Hanka w grach pojedynczych musiały uznać wyższość przeciwniczek.

Podsumowując otarliśmy się o medale!

Weekend z badmintonem – LIPIANY – VII GALA OLIMPIONIK:

W pierwszym dniu turniej odwiedzili nasi aktywni zawodnicy. Pograli, bo dla nich to jest najważniejsze aktywny ruch spotkać się ze znajomymi i spędzić super sobotę w Lipianach jednocześnie Marcin Prządka wraz z Anna Machowiak zdobyli medal w grze mieszanej – w turnieju wziął również Krzysztof NOWAK. Po walecznych meczach musiał uznać wyższość przeciwników ! Bravo WY

Kolejny dzień należał do dzieci! Nasz 6-osobowy team to: Kajetan DECKA, Nela IGNATOWSKA, Aleksandra JURKIEWICZ, Blanka KONOPSKA, Blanka PRZYBYSZ i Natalka SCHAMBERGER.

I tutaj było medalowo:

Blanka PRZYBYSZ

Blanka KONOPSKA

Kajetan DECKA

Natalia SCHAMBERGER

Aleksandra JURKIEWICZ

Nela IGNATOWSKA

Wielkie podziękowania dla rodziców na których zawsze możemy liczyć

Wszystkim gratulujemy udziału i tak aktywnego weekendu.

źródło: SKBB

Jutro widzimy się na treningach!

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment