Ciekawa praca

Ciekawa praca, stabilne zatrudnienie i służbowe mieszkanie – zostań sulęcińskim policjantem!

Niejednokrotnie pisaliśmy już o tym, że służby w Policji nie można porównać z żadnym innym zawodem. Jest wyjątkowo i ciekawie. Nie ma tu miejsca na monotonię. Każdy dzień przynosi za sobą nowe wyzwania i możliwości rozwoju. Czekamy na osoby o mocnym morale oraz chęci pomocy drugiemu człowiekowi. Co dajemy w zamian? Po pierwsze stabilne zatrudnienie w niestabilnych czasach. Dobre zarobki i mieszkanie służbowe dla nowo przyjętego policjanta lub policjantki. Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu osobistego w sulęcińskiej jednostce lub pod numerami telefonów 47 79 312 70 oraz 47 79 312 47.

Dzisiejsza rzeczywistość nie należy do najłatwiejszych. Młody człowiek, wchodzący w dorosłość, może tak właściwie tylko pomarzyć o własnym mieszkaniu. Oczywiście składa się na to wiele czynników, jak na przykład wciąż szybujące w górę ceny nieruchomości i bardzo wysokie oprocentowanie kredytów. Wychodząc naprzeciw tym mało sprzyjającym warunkom, Komendant Powiatowy Policji w Sulęcinie, jako przyszły/potencjalny pracodawca oferuje możliwość ubiegania się o mieszkanie służbowe dla nowo przyjętego policjanta lub policjantki. Lokal znajduje się w centrum Sulęcina, składa się dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Przyszły lokator lub lokatorka, ponoszą tylko koszty związane z opłatami za bieżące zużycie mediów. Nie ma tu mowy o kosztach wynajmu! Dlaczego? Mamy świadomość tego, że aby być w pełni oddanym służbie policjantem, należy mieć zapewnione komfortowe i dobre warunki związane z funkcjonowaniem w życiu prywatnym. Wierzymy, że oferta startu, jakim jest mieszkanie, przyniesie obopólną korzyść. My zyskamy nowego funkcjonariusza/kę, gotowego/ą służyć obywatelom, a policjant/policjantka własny „kawałek podłogi”.

Niejednokrotnie pisaliśmy już o tym, że służby w Policji nie można porównać z żadnym innym zawodem. Jest wyjątkowo i ciekawie. Nie ma tu miejsca na monotonię. Każdy dzień przynosi za sobą nowe wyzwania i możliwości rozwoju. Czekamy na osoby o mocnym morale oraz chęci pomocy drugiemu człowiekowi. Oczywiście, w pierwszej kolejności należy spełnić wymogi formalne oraz przejść procedurę rekrutacyjną. Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale na pewno jest warto zawalczyć o marzenia.

Wszelkie szczegóły dotyczące doboru do służby w Policji, znajdują się pod poniższym linkiem:

DOBÓR DO LUBUSKIEJ POLICJI

Zapraszamy również do kontaktu osobistego w sulęcińskiej jednostce lub pod numerami telefonów 47 79 312 70 oraz 47 79 312 47.

sierżant sztabowy Klaudia Biernacka

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment