Turniej z rankingiem PZB

Turniej z rankingiem PZB

W sobotę (11.03.2023) rozegraliśmy Krajowy Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych – turniej zaliczany do rankingu Polskiego Związku Badmintona. Przez 12 godzin na lubniewickiej hali mogliśmy podziwiać młodych badmintonistów. Zawody przebiegły profesjonalnie i sprawnie, dzięki Sędziemu Głównemu – Leszkowi Roratowi.

Wszystkim dziękujemy za przybycie i gratulujemy wyników:

https://pzbad.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx…

Zawodnicy z Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all” na tym turnieju pokazali się ze znakomitej strony. Łącznie zdobyli 12 medali!

Hanna KOCHAŃSKA

Hanna KOCHAŃSKA/Waldemar WÓJTOWICZ

Mateusz KANIUCZOK/Krzysztof KISIELEWICZ

Laura OCHOTNA/Wiktor IGNATOWICZ

Mikołaj DARMOGRAJ/Hanna Rogala (KS Chojnik Jelenia Góra)

Laura OCHOTNA/Hanna KOCHAŃSKA

Waldemar WÓJTOWICZ

Mikołaj DARMOGRAJ

Waldemar WÓJTOWICZ/Wiktor IGNATOWICZ

Wielkim zaskoczeniem była dla nas Hania Kochańska, która pierwszy raz w swojej sportowej karierze zdobyła pierwsze miejsce w grze pojedynczej na krajowym turnieju – walka o złoto była bardzo zacięta (21:13, 20:22, 22:20)! Waldemar Wójtowicz debiutował w barwach SKBB i w każdej z kategorii zaszedł bardzo daleko! Mateusz Kaniuczok, Krzysiu Kisielewicz, Laura Ochotna, Wiktor Ignatowicz i Mikołaj Darmograj – to zawodnicy, którzy dają z siebie wszystko na treningach, a na takich turniejach mogą zbierać owoce swojej ciężkiej pracy. Nie zapominamy także o dziewczynach – Neli Ignatowskiej, Sophie Pacześnej, Blance Konopskiej i Oli Jurkiewicz – którym brakowało naprawdę niewiele, wiele pojedynków zagrały trzy setowych i na przewagi, ale starały się z całych sił. Brawo!

Madman

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment