Laurien w podróży

Laurien w podróży

❤????Osoba, którą widzicie na zdjęciu to Laurien, która spakowała namiot, niewielki plecak i w okolicach świąt Wielkanocnych na pieszo wyruszyła z Holandii, aby w ten sposób zwiedzić wschodnią Europę. Dała sobie rok, aby zrealizować ten cel. Zna już Europę zachodnią i jej mieszkańców, ale nigdy nie była w jej wschodniej części. Dużo czytała o jej mieszkańcach – których postanowiła poznać i o ich serdeczności – której pragnie doświadczyć…

❤???? Laurien odwiedziła naszą bibliotekę, ponieważ podróżuje bez telefonu i komputera, ma jedynie papierową mapę, a w Holandii na jej wiadomości z wyprawy czeka mąż i troje dzieci.

❤????Jest w niej ogrom serdeczności, pogody ducha i wewnętrznej radości – te cechy wręcz z niej emanują – zresztą zobaczcie na jej uśmiech!

❤???? Laurien, m.in. przez Poznań, Kraków i Nowy Sącz zmierza w kierunku Słowacji, więc gdybyście spotkali ją na drodze uśmiechnijcie się do niej, obdarzcie dobrym gestem czy miłym słowem niech jej przekonanie o dobrych ludziach z naszej części Europy okaże się rzeczywistością!

❤????Jesteśmy przeszczęśliwe ze spotkania z tak wyjątkową osobą, dlatego pragniemy podzielić się z Wami tą historią, aby i w Was wywołała uśmiech, może zainspirowała, a może wywołała ciepło w okolicach serca jak u nas…

Biblioteka Publiczna w Sulęcinie

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment