Nabór na treningi

Nabór na treningi

Rozpoczynamy NABÓR na treningi badmintona dla:

  • dzieci
  • młodzieży
  • dorosłych i seniorów

Pierwszy, organizacyjny trening odbędzie się 04.09.2023 o godzinie 15.30 na hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie oraz 19:00 hala sportowa w Lubniewicach. Zapisy trwają cały rok!

Dołącz do BADMINTONOWEJ RODZINY

Zajęcia odbywają się w trzech różnych lokalizacjach – w Sulęcinie, Lubniewicach i Ośnie Lubuskim. Nasz klub gwarantuje dużo uśmiechu i pozytywnej energii, oprócz nauki podstaw gry w badmintona oraz doskonalenia techniki i taktyki treningi obejmują ćwiczenia ogólnorozwojowe, a także zabawy. Dzięki badmintonowi łatwo można poprawić refleks i koncentrację, rozwinąć mięśnie, zwiększyć równowagę, elastyczność i wytrzymałość oraz zmniejszyć napięcie psychiczne! Ponadto Sulęciński Klub Badmintona „Badminton4all“ oferuje wiele aktywności poza treningami – turnieje, obozy sportowe, konsultacje i udział w wydarzeniach okolicznościowo-sportowych.

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia przygody z badmintonem (rekreacyjnej lub profesjonalnej) WSZYSTKICH – dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów, gdyż w tym sporcie nieważny jest wiek, a chęć aktywności fizycznej. W Sulęcińskim Klubie Badmintona „Badminton4all” wykwalifikowani instruktorzy do każdego podchodzą indywidualnie.

Więcej informacji o treningach w SKBBadminton4all:

Trener Robert, koordynator kadry badmintona województwa lubuskiego: 603-567-559

Trenerka Bogumiła, koordynatorka kadry badmintona województwa lubuskiego: 691-638-666

E-mail: skbb2015@wp.pl

Zapraszamy:

Jesteśmy jedną wielką drużyną!

SKBB

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment