Jesienny Nordic Walking

Jesienny Nordic Walking

21.10.2023 r. młodzież z naszej szkoły wraz z rodzicami i opiekunem panią Moniką Stegeman wzięli udział w Jesiennym Nordic Walking połączonym z akcją charytatywną ”Ciasto na Piątkę”. Chociaż poranna mgła nie zachęcała do udziału w marszu, to aż 82 osoby zdecydowały się na jesienną rekreację.

Dwie godziny później zostało nam to wynagrodzone pięknym słońcem nad jeziorem Ostrowskim. W działanie zaangażowali się uczniowie z naszej szkoły wraz z rodzicami. Propagując zdrowy i aktywny styl życia, ale również pomoc na rzecz potrzebujących włączyliśmy się w akcję charytatywną na rzecz Kasi i Natana z Sulęcina.

Dziękuję wszystkim za obecność, otwarte serca oraz wspólnie spędzony czas i gorąco zachęcam do udziału w kolejnych działaniach.

Opiekun SK PCK

Monika Stegeman

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment