Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Sulęciński Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zapraszają na wyjątkowe taneczne wydarzenie. 10. lutego 2024 roku w Sali Widowiskowej odbędzie się Bal Karnawałowy z muzyką na żywo. 

Jakie atrakcje czekają na Was? 

Muzyka na żywo, muzyka elektroniczna, karnawałowa kawiarenka – ciasto, kawa, herbata, walentynkowa ścianka do zdjęć i klimatyczny wystrój. Tego dnia parkiet będzie rozgrzany do czerwoności ponieważ o oprawę muzyczną zadbają The Beat Back i Dj Marecky. 

The Beat Back to gwarancja muzyki na żywo na najwyższym poziomie. Młodość, energia, profesjonalizm i uwielbienie dla The Beatles!

Zespół doświadczonych muzyków z Warszawy i Wrocławia, których miłość do muzyki Wielkiej Czwórki jest wręcz zaraźliwa!

Członkowie zespołu Beat Back (w różnych konfiguracjach) zagrali ponad tysiąc koncertów w Polsce i za granicą m.in. w Japonii, Chinach, Finlandii, Węgrzech, Belgii, Słowacji i w Anglii (m.in. 3 występy w legendarnym klubie The Cavern – miejscu narodzin The Beatles)!

Beatlesowski repertuar wykonywany dotychczas przez członków zespołu obejrzało w sieci ponad 3 miliony widzów, wokal Huberta (łudząco podobny do Johna Lennona!) doceniono nie tylko w Polsce, ale i na świecie, a Janek Samołyk to ulubieniec sulęcińskiej publiczności.
Najważniejsze jednak, że gdy Hubert, Janek i Maciek śpiewają w harmonii, można uwierzyć, że jest się na koncercie prawdziwych Beatlesów! 

Natomiast Dj Marecky jest już dobrze znany wszystkim bywalcom tanecznych wydarzeń organizowanych przez SOK. Muzycznie dogodzi nawet najwybredniejszym! 

Już dziś startuje rezerwaca stolików!

Ceny biletów – 70 zł/osoba i 120 zł/ para. 

*Przekąski i napoje we własnym zakresie

Rezerwacja i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 690 311 130 (od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 15.00)

Szykujcie kreacje i wygodne buty do tańca! Na takim balu nie może was zabraknąć

Sulęciński Ośrodek Kultury

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment