Sulęcińscy policjanci wspierają WOŚP

Sulęcińscy policjanci wspierają WOŚP

SULĘCIŃSCY POLICJANCI WSPIERAJĄ PIĘKNĄ INICJATYWĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. WIDZIMY SIĘ NA FINALE – SIEMA!

Już w najbliższą niedzielę odbędzie finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To 31 lat pięknej tradycji pomagania. Przez ten czas orkiestra zebrała blisko 2 miliardy złotych i kupiła 71,5 tysiąca urządzeń. Ten wyniki naprawdę robi wrażenie. Sulęcińska Policja z ogromną radością dołoży swoją cegiełkę na rzecz leczenia płuc po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych! Na licytację przekazujemy słuchawki bezprzewodowe, smartwatche, Misie Sulisie oraz inne unikatowe gadżety. Osoba, która zaoferuje największą kwotę spędzi dzień pełen atrakcji z funkcjonariuszami. 28 stycznia widzimy się w Sulęcińskim Ośrodku Kultury na naszym stoisku promującym bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

W najbliższą niedzielę (28 stycznia) po raz 32 w sercach Polaków (i nie tylko) zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do tej pory fundacja zebrała blisko 2 miliardy złotych i kupiła 71,5 tysiąca urządzeń. Ten wynik naprawdę robo wrażenie! Przede wszystkim dlatego, że świadczy o ogromnej empatii i potrzebie wsparcia dla osób potrzebujących. Policja z ogromną radością dokłada swoją cegiełkę na rzecz leczenia płuc po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych.

.

Wczoraj odwiedziliśmy sztab Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, gdzie już od wejścia czuć było ogromne zaangażowanie w przedsięwzięcie (w tym miejscu, przesyłamy podziękowania dla Pani Ani – głównej koordynatorki, która jest po prostu niesamowita). Przekazaliśmy na licytację słuchawki bezprzewodowe, smartwatche, uwielbiane przez dzieci Misie Sulisie oraz inne unikatowe gadżety. Osoba, która zaoferuje największą kwotę, spędzi dzień pełen atrakcji z funkcjonariuszami. To nie wszystko. Podczas niedzielnego finału sulęcińska Policja wystawi swoje stoisko promocyjne. Co się na nim znajdzie? Wielkoformatowa gra promującą świadome uczestnictwo w ruchu drogowym, alko oraz narkogoogle, konkursy tematyczne, strefa rekrutacji jak również nie zabraknie miłych upominków dla odwiedzających.

.

Nasze motto „pomagamy i chronimy” w przełożeniu na codzienną służbę, przybiera naprawdę różne formy. Jedną z nich jest właśnie wspieranie inicjatyw na rzecz leczenia i opieki medycznej osób, które tego wymagają. Czerwone serduszko na policyjnym mundurze to zaszczyt – cieszymy się, że w tym roku możemy być z Państwem podczas tej pięknej inicjatywy zrodzonej z ludzkiej empatii. Do obaczenia w niedzielę – SIEMA!

młodszy aspirant Klaudia Biernacka

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

Author: Madman

Share This Post On

Submit a Comment